2733
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526008 بازدید | 57082 پست
جووون خاهر خیلی میترسم مخصوصا از دردش دارم پناه میبرم به سزارین هم اینکه چند تا فیلم طبیعی دیدم خیل ...

میدونستی اون فشار واسه سلامت بچه چقدر مفیده 

قدیمیا مثل مامانم میگن آب اضافی رو از بدن و سر بچه میکشه 

کی هس عکس شکم بدم

آره بده هستیم😍

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وایسا من ندیدم که

پاک نکردم موند

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2731

سلام خوبین خانوما

خداروشکر جواب ازمایش آمینو سنتز من خوب بود😍

ولی از انومالی خیلی میترسم برام دعا کنین اونم خوب باشه😰

بهترین وقت بنظرتون کیه برم ؟

من فقط سونو میدم دیگه نیازی به ازمایش نیست

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
برم تو شلوارت جوجو 😂😂😂

😂😂😂زیبا جادار مطمئن

سلام خوبین خانوما خداروشکر جوار ازمایش آمینو سنتز من خوب بود😍 ولی از انومالی خیلی میترسم برام دعا ...

نترس گلی امینو دادی خیالتت تخت باشه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
خوبه مال شمام اندازه مامان گیسو هست شکمت 😁

ایشونم دومیه؟من دومیه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

پاک میکنم اومدید بگید باز میذارم

سلام خوبین خانوما خداروشکر جواب ازمایش آمینو سنتز من خوب بود😍 ولی از انومالی خیلی میترسم برام دعا ...

دیگه هرمشکلی بود تو آمینوسنتز نشون میداد 

اگرم خدانکرده چیزی باشه مشکلات جزئیه

آنومالی از هفته 18تا 22 وقت داره 

اینجا ماها اکثرا همون 18،19هفته رفتیم 

نترس گلی امینو دادی خیالتت تخت باشه

آخه اینجا یه خانومی آمینو داده بود جواب سالم بود ولی تو آنومالی فهمیده بود بچش دیسپلازی استخوان داره مجبور به سقط شد😔😔😔خیلیییی فکرم مشغوله

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
دیگه هرمشکلی بود تو آمینوسنتز نشون میداد  اگرم خدانکرده چیزی باشه مشکلات جزئیه آنومالی از هفت ...

نه فرق میکنه 

انومالی با آمینو....

2706