2737
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526009 بازدید | 57082 پست
واقعا؟؟؟🥰😬ذوق مرگ شدم که اره اونم خوب میشه، ببینم چه میکنم😂😘

آره تازه اوله راهی خیلی خوب شده 

ببین پشت سر هم | اینجوری نزنی ها،کج بزن/😘

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
حتی برا ماه های اولش؟حساسیت داد دخترت یا چی؟

نه ماه های اول مولفیکس گرفتم خوب بود ولی یکم که بزرگتر شد حجم ادرارش بیشتر شد یه بار که جیش میکرد پوشکش آویزون میشد عوض کردم یه بار پمپرز پریما گرفتم خیلی عطری بود از بوش حالم بهم میخورد بعدش بارلی گرفتم راضی بودم تا دو سالگی که پوشکش میکردم از همون استفاده کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ماه های اول مولفیکس گرفتم خوب بود ولی یکم که بزرگتر شد حجم ادرارش بیشتر شد یه بار که جیش میکرد پو ...

تا چند کیلویی مولفیکس خوبه؟تا عید جواب میده؟

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2731
نه ماه های اول مولفیکس گرفتم خوب بود ولی یکم که بزرگتر شد حجم ادرارش بیشتر شد یه بار که جیش میکرد پو ...

وای منم از چیزی که زیاد بو داشته باشه سردرد میگیرم

باشه حتما😬 حالا فک کن سامی به این خوبه حساسیت بده با مولفیکس همکاری کنه😂😂😂آره منم میپرسم جمع بن ...

من از شما دورم،کلا باهاتون فرق دارم😂😂

ولی تحقیق که کردیم،شماره یک آلمان لوپیلو هستlupilu من یه بسته گرفتم،بعدش nip تازه رده سوم میرسه به پمپرز😅😅

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2738
من از شما دورم،کلا باهاتون فرق دارم😂😂 ولی تحقیق که کردیم،شماره یک آلمان لوپیلو هستlupilu من یه بس ...

تو نگو نگو ۶بر هیچ از ما جلویی😕بریم بچسبیم به مولفیکس خودمون😂😂😂

بچه هاااااا سلام😘😘😘یادتونه من کلاحالم خوب بودهیچی ازبارداریم نفهمیده بودم فقط هورموناتودماغم جمع ...

چقد بهت دارو داده عزیزم😕😕

مشکل خاصی داشتی؟

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
آره دقیق یادم نیست ولی فکر کنم تا چهار پنج ماهگی مولفیکس بستم

باشه عزیزم ممنون

کیلوشم بگو سه ماهگی چند کیلوعه؟😁

خانوم گلا، لباس گرم برای بچه هاتون چیا میخرید؟ چون زمستون دنیا میان. منظورم چ مدلی و چند دست؟

غزل‌جون من فقط زیردکمه آستین بلند و سرهمی استین بلند گرفتم،یه مانتو مانندم خریدم.یه سرهمی بیرون حالا خواستی عکسشو میدم

هی ام میرم باز سرهمی میگیرم میگم ترکیبی میپوشونم!دیگه نمیدونم چی بگیرم😣

باشه عزیزم ممنون کیلوشم بگو سه ماهگی چند کیلوعه؟😁

دخترم دنیا اومدنی ۳۶۰۰ بود تو سیسمونیش سه بسته ۴۲ تایی مولفیکس سایز بدو تولد گرفته بودیم فکر کنم مناسب برای ۲.۵ تا ۳.۵ کیلو بود که دو بسته شو استفاده کردیم براش کوچیک شد پاشو قرمز میکرد از ماه دو سایز دو گرفتیم که مناسب ۳ تا ۶ کیلوئه

2706