2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526541 بازدید | 57082 پست
اها خخ .قد بلندا دیرتر مشخص میشه خواهرم ۸ ماهش بود انگار تازه اوایل بارداریه .من قدم کوتاه سماه اول ...

من هم قدم بلنده هم خودم کلا درشت بودم

شکم و پهلو هم کمی داشتم

الان با لباس تنگ مشخصه ولی لباس معمولی نه

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
منم موهام خیلی کلافم می‌کرد  حوصله تو حموم موندن رو نداشتم تو این گرما  خودم کوتاه کردم ...

همین منم امروز دیگه حسابی کلافه بودم از شستنشون تو‌حمام صداش کردم گفتم بیا اینا رو‌کوتاه کن 🙈

میدونم ک اگر خودم کوتاه کنم میاد غر میزنه ک خیلی کوتاه شده چرا اینقدر چیدی ،گفتم‌خودش بیاد ک دیگه نتونه چیزی بگه😂😂

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سیسمونیمو سال ۹۶ خریدم چقدر ارزونی بود والا دخترم ۶ فروردین ۹۷ بدنیا اومد 

من سرویس تخت خوابشو ، یه دونه تخت نوجوانی، یه دونه تخت جدا بغل تخت مادر ، میز توالت ، یه بوفه ، یه کمد دو لنگه برای لباس تازه وکیوم ام دی اف هم نیست با مبل و جلو مبلی شد سه میلیون و پونصد 

همونو از یافت آباد قیمت کردم اونموقع ۸ تومن گفت دادم یه تولیدی واسم ساخت از رو عکس خدایی هم تمیز در آورد مدل کیتی 

2731
فک کنم از روس لباس‌ دیگه مشخصه نه! برای من هنوزم کسی نفهمیده از روی لباس 🤪

اره هیچ کدوم از لباسام اندازه م نیست

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
اها خخ .قد بلندا دیرتر مشخص میشه خواهرم ۸ ماهش بود انگار تازه اوایل بارداریه .من قدم کوتاه سماه اول ...

من قد بلندم ولی شکم نداشتم واسه همین الان زودی متوجه میشن باردارم

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
عه چقدر خوبن شوهرم رفته نمیدونم از کجا قیمت گرفته هر جقدر گرونتر بهتر از جیب اینکه نمیره

عزیزم بگرد خوش قیمت پیدا‌کن،گناه دارن مامانت اینا اگه میخوان سیسمونی بدن

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
لباست خطای دید داره اخه 😅

اره الان خودم دقت میکنم میبینم چرا نصف کمرم نیست حالا نگو قسمت پشت لباس سفیده انگار گچ دیواره 😁

منم آلو و پر زرد آلو میخورم بهتر میشه  ولی تا یه روز نخورم باز یبوست میشم  فکر کنم قرص ک ...

حالا من فکر کردم واسه قرص آهن 

خداجونم خودت مواظب فرشته ای که تو دلم گذاشتی باش ❤️
2706