2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526590 بازدید | 57082 پست
خواهر بهت قیمت پرت دادن😂😂برو ببین از ۳م داره به بالا تازه کمد و تخت و همه چی باهمه

عه چقدر خوبن

شوهرم رفته نمیدونم از کجا قیمت گرفته هر جقدر گرونتر بهتر از جیب اینکه نمیره

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
برای من انجیر خیسانده در آب عمل میکرد 🤪

خواهرم آلوخشک تو آب خیس میکنه 😂

ولی درست میگی واسه هرکس یه چیزی اثر داره، مثلا کیوی برای من تاثیر داره مامانم طفلک هرچی میخوره بی فایده اس 😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیا اینور بازار حراجش کردم😂😂😂

وااای اینا برا کجاس؟

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2731
خواهرم آلوخشک تو آب خیس میکنه 😂 ولی درست میگی واسه هرکس یه چیزی اثر داره، مثلا کیوی برای من تاثیر ...

من تخصصم این مسئلست 🤪😅

چون مامانم اینا این مشکلو دارن

بگو یه برگی هست به اسم سنا

از عطاری بگیره دم کنه خوبه 

چخبر حاج خانم تولد خوش گذشت 

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
جونم عشقم قرتی از کار دراومد که 😂😂😂😘😘😘 امید منم تکوناش زیاد نیست  البته تایم داره بیشتر ...

آره قرتی شد رفت😂😂🤣

ای جون دلممممم امید کوچولوی خوشگلمون😍😍😍😘😘😘😘😘😘 چ اسم قشنگی به به

آره منم وقتی میخابم بیشتر حس میکنم ولی خب زیاد نیست درکل. جفتت چیه نهال جون؟ مال من قدامی هست حرکتا رو دیرتر متوجه میشم

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
 وااای اینا برا کجاس؟

ببین قیمت مناسب پیدا میشه

من خودم یه مدل ملایر قیمت کردم گفت 1800 

هنگ کردم 

تهران هیجده تومن قیمتش کرده بودم 😂

ولی تو خود تهرانم باز پیدا میشه

ببین قیمت مناسب پیدا میشه من خودم یه مدل ملایر قیمت کردم گفت 1800  هنگ کردم  تهران هیجد ...

والله منم هنگ کردم😂همچین قیمتی فکر نمیکردم باشه

جونم عشقم قرتی از کار دراومد که 😂😂😂😘😘😘 امید منم تکوناش زیاد نیست  البته تایم داره بیشتر ...

ا اسمش آخر امید شد 😍

والله منم هنگ کردم😂همچین قیمتی فکر نمیکردم باشه

اره بابا پیدا میشه

اکثرا پول برندشونو میگیرن 

وگرنه اخه ام دی اف چیه که بسه بیس تومن

تو دیوار شهرتون نگاه کن از کارگاه باید سفارش بدی 

اره بابا پیدا میشه اکثرا پول برندشونو میگیرن  وگرنه اخه ام دی اف چیه که بسه بیس تومن تو دیوا ...

اتفاقا شوهرم یه آشنا داره کارگاه داره از همون قیمت گرفته ازش پرسیدم

حالا خودمم میرم دوباره باهاش میپرسم آره باید نگاه کنم دیوار اینارو

من تخصصم این مسئلست 🤪😅 چون مامانم اینا این مشکلو دارن بگو یه برگی هست به اسم سنا از عطاری بگیره ...

میخوره سناگل، سی لاکس پدر همه داروها رو درآورده 😂😂😂

قربونت برم خوب بود جای شما خالی، اتفاقا چندبار ذکر خیرت شد 😂واسه خواهرم میگفتم یه خانومی هست از دوستای نی نی سایتیم رو کار کردن نازنین حساس شده باهم شوخی میکنیم در این مورد😜😜😜

آره قرتی شد رفت😂😂🤣 ای جون دلممممم امید کوچولوی خوشگلمون😍😍😍😘😘😘😘😘😘 چ اسم قشنگی به به آره ...

آره دیگه فعلا با امید مخالفتی نبوده تا ببینیم چی میشه 😍جفتم فکر کنم خلفی بود مال من 🤔🤔

میخوره سناگل، سی لاکس پدر همه داروها رو درآورده 😂😂😂 قربونت برم خوب بود جای شما خالی، اتفاقا چندب ...

قربونت عزیزم

خدا حفظشون کنه برات

انشالافارغ التحصیلیش 🥰

2706