2733
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526012 بازدید | 57082 پست
هزینش فک کنم شیش تومن بازم از حسابداری بپرس  اره دکتر خوبیه ولی طبیعی در کل خیلی ریسکش بالاس ...

شیش و هفت باشه خوبه 😅

جدا چرا ریسکش بالاست

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه بیفکر برادرشوهر منم زیاد مراعات نمیکرد دوراز جون شوهرت این هفته تا پای مرگ رفت با همین کرونا و ...

اره زورم میده بخدا همراه بعضیا ک نخوادبره میگه من نمیام بخاطرخانومم باید مراعات کنم دیشب بهش میگم نرو میگه تونیامن میرم گفتم برو هممونو بدبخت کن

ساعت۳هم بهش پیام دادم دیگه نیاهمونجا بخواب

فکرکنم خجالت کشید والا بلندشداومد

دوستان درد رباط چطوری هستش؟؟ چون من میخوام بچرخم به پهلو زیر دلم درد میگیره بعد خوب میشه

رد رباط تیر‌ میکشه یهو،بغل شکمم سمت رون

انگار یهو تیر میکشه چندثانیه دردش تیزه

من دارم از دیروز

ولی پاهامو جمع میکنم کمتر میشه

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
منم فقط رفلاکس مونده.. مرسی عزیزم جواب دادی

خواهش میکنم،یبوستتون برطرف شده؟

من کم شده میگم نکنه غیرطیبیعیه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2738

دهنم بد مزس یه حال بدی دارم چکار کنم الان از رو ناچاری رفتم چند قاشق ماست و یه عالمه نمک ریختم روش خوردم بازم همون مزس یه طعم شیرین داره 🥵😫

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
نه يه سايت هس كه تو صد نفر شايد سه الي چهار نفر رو اشتباه بگه من تا حالا بيشتر كساييي كه گفتم درست د ...

پس منم بگو 

😜😜😜

30دی 62

بچه های قبلی یعنی بچه های قبلی خودمون؟ 

اینم دوستمه بگو 12آذر 1369

2706