2737
2734
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526018 بازدید | 57082 پست
وای شوهرمنم خیلی میترسه همش بچه م بچه م میکنه .حالا که خودشو جم میکنه دیگه بدتر دعوام میکنه میگه نگا ...

ماك كلا از روز اول همه چيز تعطيل شده

يبار خاستيم بعد بچم آنچنان خودشو گوله كرد

ك شوهرم گف اگه من اصرار كردم تو نذار

❤️دوست داشتنت گناه باشد يا اشتباه؛گناه ميكنم تورا بارها به اشتباه❤️
منكه ي شب از درد بيناييم رف

منم همینجوری شدم

دارچینو با آب قاطی‌کن در حدی که یه خمیر بشه

بمال به پیشونیت فقط راه حلش اینه

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم آذر نی‌نی هم دختره دیروز واکسن کزاز زدم تمام جونم درد میکنه دستمو اصلا نمیتونم تکون بدم

بسلامتی عزیزم

واکسن چرا

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
2731
منم همینجوری شدم دارچینو با آب قاطی‌کن در حدی که یه خمیر بشه بمال به پیشونیت فقط راه حلش اینه

واقعا؟

امتحان كنم ببينم

❤️دوست داشتنت گناه باشد يا اشتباه؛گناه ميكنم تورا بارها به اشتباه❤️
ن  من انقد حرکتای یهویی بد دارم دست خودم نیست

من یوقتا یادم میره حامله ام

امروز داشتم با دخترم بدو بدو میکردم وسطش یادم افتاد🙄

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
جنسیت پسرو از رو بیضه ها میگن؟؟؟از،چی صد در صدیش میکنن

فک کنم تو ان تی از روی کیسه بیضه میگن

ولی تو انومالی دیگه آلتش تشکیل شده خب مشخصه 🤪

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
2740
واقعا؟ امتحان كنم ببينم

من اینکارو با زنجبیل و روغن زیتونم کردم عالی بود

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
دوستان شماهم وقتی میخواین پهلو به پهلو بشین اول میشینین و بعد میچرخین؟

من همینجوری میچرخم😐بعد که این درد رباط میگیرم میگم از دفعه بعد بلند میشم اما بازم میخزم😂😂

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
ن  من انقد حرکتای یهویی بد دارم دست خودم نیست

منم اصلا نمیشینم فقط سعی میکنم آروم بچرخم 

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
فک کنم تو ان تی از روی کیسه بیضه میگن ولی تو انومالی دیگه آلتش تشکیل شده خب مشخصه 🤪

اها پس همونه که میگن صد در صد

2706