2733
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526276 بازدید | 57082 پست
وا جفتت راه افتاده😂😒

والانمیدونم این سونوگرافیه تجربه نداره یا واقعا بقول تو راه افتاده😅

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم دقیقا الان یه همچین حسی داشتم زیر نافمه هم انگار پرمیشه دوباره خالی میشه جدیدا هم وقتی رابطه دار ...

چه دل و جراتی با جفت قدامی من که گذاشتم کنار

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
من هفت روز هفته ينى ديگه افتضاحه برامن خداكنه زودتر خوب بشيم

ایشالا منم داغون شدم خیلی بده

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2742
منم دقیقا الان یه همچین حسی داشتم زیر نافمه هم انگار پرمیشه دوباره خالی میشه جدیدا هم وقتی رابطه دار ...

ای جووووونم 😂😂😂

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
خخخخخخ چرااااا؟ برامنكه جفتش گف قدامى

نمیدونم تجربه نداره یا بقول دوستان جفتم راه افتاده😅

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
2740
اون كجاس؟

هم مرکز الوند تو ارژانتین

هم میلاد غرب تو ستارخان

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
چه دل و جراتی با جفت قدامی من که گذاشتم کنار

واقعا نمیتونم بیخیال این یه موضوع بشم😅

چى ميخورى برا دردات؟ من دكتر گف روزى ي پروپرانولول ميتونم بخورم

من هیچی

تحمل ماساژ پیشونیووو...

2706