2737
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526029 بازدید | 57082 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستای گلم خوبید

شما با تجربه ترید یه سوال داشتم هفته ۲۹هستم دیروز نوبت دکتر داشتم بعد رفتم رو وزنه هر ماه ۵کیلو دارم زیاد میکنم گفت باید بری دکتر تغذیه باید برم حتما اخه سر دخترمم اینجور بودم دقیقا هر ماه ۵کیلو زیاد میکردم

حالا شماها نرمالش چقدر زیاد می‌کردید 

دخترای قشنگم نیکا و نورای من دوستتون دارمممم
2731
سلام دوستای گلم خوبید شما با تجربه ترید یه سوال داشتم هفته ۲۹هستم دیروز نوبت دکتر داشتم بعد رفتم رو ...

منم تازه ميرم ٣٠ هفته امروز بعد يك ماه نيم دو كيلو اضافه كردم گفت غذات خوبه؟اگه كمه بهت ويتامين بدم واسه اشتها...اما من غذامم خوبه ميان وعده هامو كه زياد ميخوردم كم كردم،،،،ولي به نظرم پنج كيلو هم خيليه بري تغذيه بهتره

مرا هزار اميد است و هر هزار تويي👨‍👩‍👧
بعد میگه باید هر دو هفته بیای تو این کرونا هر دو هفته آخه حوجا برم

چون از هفته سي بايد دوهفته يكبار بريم،به من گفت اگه مشكلي نداشتي تا سه هفته ديگه هم ميتوني بياي بخاطر كرونا...

مرا هزار اميد است و هر هزار تويي👨‍👩‍👧
سلام دوستای گلم خوبید شما با تجربه ترید یه سوال داشتم هفته ۲۹هستم دیروز نوبت دکتر داشتم بعد رفتم رو ...

سلام .من وقتی مولتی میخورم دقیقا ماهی هفت کیلو اضاف میکنم برا همین فقط یک ماه خوردم و قط کردم تاالان از ماه هشت دارم میخورم بخاطر بچه که بازم یه ماه اولو هفت کیلو اضاف کردم ولی دیگه چاره یی ندارم باید بخورم چون وزن بچه م کم بود

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
2738

والا ماهم خیلیامون همینطور بودیم

بهمونم گفت ولی نرفتیم

حالا اگر میخوای کربوهیدراتتو کنترل کنی حله

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
بعد میگه باید هر دو هفته بیای تو این کرونا هر دو هفته آخه حوجا برم

من ازهمون اول بادکتر طی کردم گفتم کروناس نمیتونم بیاییم اخه شوهرم خیلی حساسه 🤗ماهی یکبار میرفتم این اخریا کرده هفته ی یه بار تازه بیشتر وقتا واتساپ هستم بادکترم خدایش هم دکتر خوبیه حالا شماهم بگو شوهرم اجازه نمیده 👍🌺 

اگه لباس گرمه یا بیرونیه که میخای بیشتر تنش کنی آره  منم بردم 2 گرفتم، اندازه هاشو با متر میگی ...

اره برا بیرونی گرفتم ،قربونت برم ممنون میشم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍

بچه ها من دیروز رفتم دکتر،قبل اینکه برم داخل با معذرت رفتم دسشویی ک بعد ادرار حس کردم یکم ترشح آبکی اومد ک برا کیسه آب بچم خیلی نگران شدم وقتی رفتم داخل ب دکتر گفتم و معاینم کرد گفت دهانه رحمت کاملا بستس و ترشح از کیسه اب نبوده خداروشکر بعد سایز شکمم گرفت گفت رشد بچه هم خوبه،فشارم ۱۳ رو ۹ بود اونم با روزی ۳ تا قرص متیل دوپا،حالا از این ب بعد گفت باید ۲ هفته یبار برم مطب و نوبت بعدیمو،زد را ۲۲ 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
2706