2737
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526018 بازدید | 57082 پست
ای توروح دکتر بچرو زد 😂😂😂

آره😂😂😂😂خودم هم خندم گرفته بود هم دلم سوخت🤣🤣🤣🤣

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان خوب هستین 

من همچنان بستری هستم 

برام آزیترووماسین و‌شربت دیفن شروع کردم 

روزی دوتا امپول هم برا لخته نشدن خونم میزنن تو‌بازوم 

نفسم تنگتر شده 

سرفه هام بیشتر شده 

گلو درد هم بهشون اضافه شده 

بدون اکسیژن نمیتونم نفس بکشم قفسه سینم درد میگیره 

التماس دعا دارم از همگی 

امروز میخان ببرنم سی تی اسکن ریه دعا کنین جوابش خووب باشه 🙏😭

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
2728
من رفته بودم بادستش سر بچرو گرفت گفت اینجاستا یروز فقط فکرم این بو دکتر عوضی چرا کلشو فشار داد خخخ

عزیزممم😁😁نه اونا که طوریشون نمیشه نگران نباش. کلی لایه محافظتی دورشون هست😅بعدم تو آب هستن

ولی آدم دلش میسوزه😂فکر میکنه دردشون میگیره

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
سلام دوستان خوب هستین  من همچنان بستری هستم  برام آزیترووماسین و‌شربت دیفن شروع کردم&nbs ...

عزیزم😔😔خیلی تو فکرت بودم. انشالله که طاقت میاری و این دردا تموم میشه. خدایا خودت کمک کن

فقط به امید خدا خودت بهتر بشی، نی نی طوریش نمیشه اصلا،نگران نباش

عزیزم😔😔خیلی تو فکرت بودم. انشالله که طاقت میاری و این دردا تموم میشه. خدایا خودت کمک کن فقط به ام ...

توکل بخدا انشالله ک خدا همه مریضا رو شفاذبده گوشه نظری هم ب بچه هام کنه و بخاطر بچهام و خانوادمم ک شده شر این مریضیو از سرم کم‌کنه🙏🙏

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
2738
توکل بخدا انشالله ک خدا همه مریضا رو شفاذبده گوشه نظری هم ب بچه هام کنه و بخاطر بچهام و خانوادمم ک ش ...

امیدت بخدا گلم پیش بچه هاتم برمیگردی. خدا بزرگه😘😘😘

سلام دوستان خوب هستین  من همچنان بستری هستم  برام آزیترووماسین و‌شربت دیفن شروع کردم&nbs ...

انشالله که بزودی خوب میشی

هروقت فرصت کردی بیا از احوالت خبر بده ک هممون نگرانتیم 

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
یا خدا🙏🙏

عزیزم تو خیلی قوی هستی که خدا ۳تا گل دختر بهت داده. مطمئن باش این روزهای سختم تموم میشه و نی نیت میاد و همه چیزو فراموش میکنی😘هیچوقت نا امید نباش

بسلامتی عزیزم  منم شیرازم سز اختیاری دکترتون کیه؟کدوم بیمارستان میرین؟؟

سلامت باشی عزیزم

دکتر کارگر...یا مادروکودک یا فرهمندفر

تو کجا میری؟چند گفته؟دکترت کیه؟

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
خوبه خواهر شوهر ندارم  مادرشوهرم خیلی خوبه برام غذا و .... میفرسته هوامو داره ولی میترسم ز ...

پس برو پیش همون مادرشوهرت

پرستار بدرد نمیخوره تو این اوضاع کرونا

اگر ناقل باشع میخای چ کنی اخه؟

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
2706