2733
2739

من دخترم غذاشو تازه از میکس درآوردم ینی دکتر عصبانی شد بیست ماهه هس. فقط هیچ غذایی رو نمیجوه یهو قورت میده امروز تو غذاش عدسو خوب پختم ریختم بازم قورت داد اشکالی نداره یا داره موندم آخه اصلا نمیجوه به خدا .. 

امیدوارم خدا حاجت دلمو بده 😍

بهش یاد بده جویدن رو... 

همراه باهاش بشمر 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش یاد بده جویدن رو...  همراه باهاش بشمر

هرکاری میکنم نمیجوه قورت میده حتی امروز غذاش عدس هم ریختم بازم قورت داد به نظرت عدسا اذیتش نمیکنه؟

2731
هرکاری میکنم نمیجوه قورت میده حتی امروز غذاش عدس هم ریختم بازم قورت داد به نظرت عدسا اذیتش نمیکنه؟

الان منم با بچم۱۵ ماهشه همین مشکل دارم

تو روخدا راهکار بدید به منم😭

یهو قورت میده

دونه هاشم درشت باشه

تف میکنه بیرون😭

کشته منو با غذا خوردن و نخوردنش

🌸
تو رو خدا راه حل پیدا کردی بگو

سلام عزیزم اولا ناراحت نباش..  الان مشکل رفلاکس فرزندتون بهتر شده؟ اگه آره ک نکرانی نداره اگه نه حتما به متخص گوارش اطفال برین. بع۷دشم غذاشو کم کم از میکس دربیار ینی یکی دو هفته یکم درش کن بعد همینجوری اضافه کن یهو مدل غذاشو تغییر نده از پسش بر نمیاد

2738
بچه منم رفلاکس داشت شدید ولی الان ی جور دیگه داره اذیت میکنه

ولی خسته نشو ها از میکس در بیار غذاشو خسته بشی دیگه عادت میکنه و کارت سختر و‌سختر میشه