2733
2739
سلام .
بچه ها من دو تا ژل کین بی بی - Kin Baby دارم و میخوام بفروشم. میدونید که این ژل دیگه وارد نمیشه و تویه بازار هم کیمیا شده .
برای اونایی که نمیدونم این ژل چیه میگم : زمانی که دندون‌های کوچولوی بچه ها از زیر لثه ها میخواد در بیاد اونا خیلی عذاب میکشن و بی قراری میکنن و بعضی وقت ها هم گریه پدر و مادر را در میارن . این ژل که به وسیله گیاهان دارویی ساخته شده و هیچ ضرری برای بچه ها نداره (به گفته خود دکترهای اطفال) برای این اسفتاده میشه که لثه بی حس میشه و نمیزاره بچه اذیت بشه.
پس توصیه میکنم اگه نی نی تون داره دندون در میاره از این ژل استفاده کنید (اینو نگفتم که حتما بیایید از من بخرید . اگه گیرتون اومد حتما از این نوع ژل استفاده کنید چون بی خطره)

تاریخ انقضاء : 11-2013

تا تاریخ انقضاش دو سال و خورده ای مونده .

تاریخ امروز : 16/10/2011
این هم عکسش
سایت  آپلود عکس رایگان , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان
هر کی این ژل هارو میخواست ایمیل بزنه.
من پارسال گرفتم اگر میدونستم کمیاب میشه یک کارتون میخریدم هههههه تازه همونم دادم به دوستم رو دندان بچش بزنه دیگه روم نشد ازش بگیرم :(((
برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
ای کاش زودتر آگهی میدادید .
من در به در دنبال این ژل بودم که دختر عموم توی اصفهان یه داروخونه بود 2 تا دونه داشت که یکییشو برام خرید . فائزه جان راست میگی این ژل خیلی خوبیه ، از شنبه تا حالا که میزنم خیلی خوب و عالی جواب داده
. ولی نمیدونم چرا اینقدر کمیاب شده . شانس منه !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بابای خوب چند تا داری من خریدارم همش رو
امام علی(ع) در نامه ای خطاب به مالک اشتر: ای مالک!شباهنگام کسی را در حال گناه دیدی صبح به آن چشم نگاهش نکن، شاید سحرگاه توبه کرده باشد و تو ندانی!
خورشید خانوم اولاً که اینجوریا که میگین نیست ما برای بچه خودمون استفاده کردیم . دوماً این ژل از بین همه ژل ها بهتره و دکترها میگن اگه میخواید ژل بزنید کین بی بی بگیرید چون این ژل گیاهیه و بهتره . سوماً مگه میخوای کل ژلو بریزی تویه حلقش ؟ نه بابا، به اندازه یه عدس بمالی روی لثه کوچولوش
2738