2733
2739
عنوان

تا حالا گل رز تکثیر کردید

3710 بازدید | 10 پست

سلام خوبید دوستان تو نت سرچ کردم یه روش با عسل بود یکی با سیب زمینی شما تا حالا انجام دادید   کدوم روش معثر تره  یکیم بود یچیزی شبیه قرص میزد به ریشش که اون رو نمیدونم چیه  نمیتونم بخاطر یدونه برم بخرم     جاریم از حیاطشون یه شاخه گل رز داده میخوام تکثیرش کنم بندازم تو خاک حیاط سبز بشه اگه میشه راهنماییم کنید

اونیکه با سیب زمینی هست معقولتر به نظر میرسه

من به بابام گفتم انجام داد ولی تازگیا انجام داده نمیدونم نتیجه چی شد

میشه برا سلامتی خودم و تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی مهربون☺️🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم قبل از هر چیزی باید بگم که زمان تکثیر رز اسفندماه الان درصدش خیلی پایین که بگیره

باید ساقی که برای تکثیر انتخاب می کنی نه خیلی چوبی باشه و نه خیلی تازه که جون نداشته باشه

میتونی توی گلدون کوچیک خاک باغچه بریزی بعد قلمت رو بکاری

برگ های اضافه قلمه رو بچین فقط چند تا برگ بالای قلمه باشه اگر گلم داره باید بچینی

قلمه رو با یه پلاستیک شفاف که از قبل چندتا سوراخ کردی بپوشون که شرایط گلخانه ایجاد بشه و رطوبت حفظ بشه

اون چیز سفید رنگی که به ته ساقه زد هورمون ریشه زایی بود

2728
عزیزم قبل از هر چیزی باید بگم که زمان تکثیر رز اسفندماه الان درصدش خیلی پایین که بگیره باید ساقی که ...

بزار عکس گلم رو بزارم ببین   دو روزه گزاشتمش تو اب اگه از اون ماده نداشته باشم نمیشه   ؟  نمیشه چیز دیگه ای استفاده کنم    

بزار عکس گلم رو بزارم ببین   دو روزه گزاشتمش تو اب اگه از اون ماده نداشته باشم نمیشه  &nbs ...

چرا میشه بدون هورمون ریشه زایی هم بکاری ولی اگر هورمون بهش بزنی درصد ریشه زایی افزایش پیدا میکنه

گل رو بچین و فقط چند تا برگ بالا بزار باقی بمونه بقیه رو بچین

چرا میشه بدون هورمون ریشه زایی هم بکاری ولی اگر هورمون بهش بزنی درصد ریشه زایی افزایش پیدا میکنه گل ...

باشه مرسی عزیزم پس تو سیب زمینی نزارم اون بجای این هرمون رشد کار نمیکنه  ؟   کجا میفروشن از اینا قیمتش زیاده؟       

باشه مرسی عزیزم پس تو سیب زمینی نزارم اون بجای این هرمون رشد کار نمیکنه  ؟   کجا میفروشن ا ...

از سیب زمینی به عنوان یه بستر برای رشد بهتر استفاده میکنن

من تا حالا ازش استفاده نکردم

میتونین از گلخونه ها تهیه کنین

قیمتشو نمیدونم

اگه سوالی راجع به گلات داری میتونی بیای تاپیکم

درباره نگهداری گله

هر سوالی داری اونجا بپرسی جواب میدم عزیزم

2738

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه من به تازگی با یه سایتی آشنا شدم به اسم سایت جوانه  بان که در این سایت کلی مقاله در موردآموزش پرورش انواع گیاهان آپارتمانی، نکات مهم شرایط نگهداری از سانسوریا مهتابی، تکثیر کاکتوس و آشنایی با گل های مناسب باغچه خانه در فصول مختلف ،انواع کاکتوس خانگی، نحوه رشد آن ، نگهداری کاکتوس در منزل داره همچنین داخل سایتشون آموزش انواع ساخت تراریوم  کاکتوس و در بسته و آبی وجود داره. خوبی این سایت اینه که مشاوره گل و گیاه به صورت آنلاینو مستقیم با متخصصان گل و گیاه هستش. حتما به سایتشون سر بزنید