2733
2739

کیت مثبت شده. وقتی مثبت میشه یعنی به زمان تخمک گذاری نزدیک هستی. ولی دقیق که نمیتونه بگه کی تخمک گذاری میکنی. پس مثلا میتونی از امشب اقدام کنی , یک شب در میان

خدایا شکرت که من رو هم لایق مادر شدن دونستی. کمکم کن بتونم مسئولیتشو ب خوبی به دوش بکشم. بازم معجزه کن و سالم و سلامت ب دستامون تحویل بده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کیت مثبت شده. وقتی مثبت میشه یعنی به زمان تخمک گذاری نزدیک هستی. ولی دقیق که نمیتونه بگه کی تخمک گذا ...

من دوره هام ۲۳ یا ۲۴ روزست امروزم روز ۹ بود که اینجوری نشون داد ی درد کمی هم دارم که فک کنم مربوط به تخمک گذاری میشه

من دختر دوست دارم دلم میخواد بچم دختر بشه 

الآن کهتخمک گذاریه که پسر میشه؟؟؟

نزدیک تخمک گذاری ک پسر میشه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
نزدیک تخمک‌گذاریته

ببخشید اشتباه نوشتم روز ۸ بود یعنی تازه پریودم تموم شده

میگن باید ۳ روز قبل از تخمک گذاری اقدام کنی برای دختر اما مشکل من اینه که به محض تموم شدن پریود تخمک گذاریمه ....چیکار کنم؟؟؟

2738
من دوره هام ۲۳ یا ۲۴ روزست امروزم روز ۹ بود که اینجوری نشون داد ی درد کمی هم دارم که فک کنم مربوط به ...

دقیق نمیدونم. ولی میدونم همه چی دست خداس. بعدشم دختر پسری از طرف شوهر میاد. فقط شنیدم شاید اگه قبل از تخمک گذاری اقدام کنی و بگیره دختر بشه.  ولی باز معلوم نیس

خدایا شکرت که من رو هم لایق مادر شدن دونستی. کمکم کن بتونم مسئولیتشو ب خوبی به دوش بکشم. بازم معجزه کن و سالم و سلامت ب دستامون تحویل بده.
پس چیکار کنم دختر بشه؟؟؟ بعد از تخمک گذاری چی میشه؟

اره مثلا بزار وقتی تازه پریودت تموم شده یا نزدیک پریود بعدیته

لبنیات زیاد بخور هم خودت هم شوهرت

قبل نزدیکی هم سرکه سیب بزن ب واژن 

و تو تشت اب و سرکه سیب بشین بیست دیقه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
دقیق نمیدونم. ولی میدونم همه چی دست خداس. بعدشم دختر پسری از طرف شوهر میاد. فقط شنیدم شاید اگه قبل ا ...

درسته ولی خیلیا با تعیین زمان تخمک گذاری به تعیین جنسیت دلخواهشون کمک میکنن

منم آرزومه دختر داشته باشم

بعد از تخمک گذاری چی؟

کسی میدونه بعدش میشه یا نه؟

اره مثلا بزار وقتی تازه پریودت تموم شده یا نزدیک پریود بعدیته لبنیات زیاد بخور هم خودت هم شوهرت قب ...

بابا سرکه کلا اسپرمو نابود میکنه که

اره مثلا بزار وقتی تازه پریودت تموم شده یا نزدیک پریود بعدیته لبنیات زیاد بخور هم خودت هم شوهرت قب ...

پس بعد از زمان تخمک گذاری هم احتمال داره که دختر بشه یا بیشتر احتمال پسر شدن هست؟

شما اطلاع ندارید؟

بابا سرکه کلا اسپرمو نابود میکنه که

مگه چقد میخواد بزنه بعدم سرکه ی سیب

2706