2733
2734

پسرمن ۵سالشه..چندماه پیش بردمش روانپزشک..بخاطراینکه ضعیفتر ازهمسن هاش حرف میزد..دکترگفت تمرکزش کمه وگرنه مشکل گفتارنداره..رسپیریدون داد..دیروزم برای باردوم بردم ریتالینم اضافه کرد..ی جا نمیشینه اصلا تمرکز نمیکنه..ولی اصلا خرابکارنیست آزارش به هیچ کس نمیرسه روابط اجتماعی بسیار خوبی داره خونگرم ومهربونه..ازدیشب فکروخیال برم داشته..آیا بدم ریتالینم؟یا منتظرباشم هروقت رفت مدرسه بدم..توروخدا چیزی میدونین بگین؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
اعتیاد اوره

پس چیکارکنم؟😣

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قرص خطرناکیه میشه نظر یکی دوتا روانپزشک دیگم بپرسی

میگم ببرمش تهران..ما شهرستانیم

اصلا هیچکدوم رو ندیا 

دکترا انگار حالشون خوش نیست مگه بچه بیش فعاله یا مشکل اعصاب و روان داره یا اتیسمه که این داروها رو داده .این بچه فوقش باید گفتار درمانی میرفته 

رسپریدون آدم بزرگ رو زمین میزنه چه برسه بچه ریتالین هم که تمرکز حواس رو بالا میبره عوارض رسپریدون تیک و وابستگی و تپش قلب و خوابای طولانیه عوارض ریتا تپش قلب و اختلال خواب و اختلال بیناییه

بدم میاد از بعضی دکترای بی سواد

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘
اصلا هیچکدوم رو ندیا  دکترا انگار حالشون خوش نیست مگه بچه بیش فعاله یا مشکل اعصاب و روان داره ...

رسپیریدون رو دوماهی میشه میدم..ولی دوس ندارم بدم..خودسر قطعش کنم؟مشکلی پیش نیاد؟حس میکنم پسرم مشکل خاصی نداره شیطنت داره ولی کاملا قابل کنترله..حرف زدنشم به داداشم رفته..اونم دیر زبون بازکرد..توروخدا اطلاعات دیگه ای دارین بگین..دارم دق میکنم

رسپیریدون رو دوماهی میشه میدم..ولی دوس ندارم بدم..خودسر قطعش کنم؟مشکلی پیش نیاد؟حس میکنم پسرم مشکل خ ...

نه عزیزم چون بچس احتمالا دوزش رو کم داده پس قطع کنی چیزی نمیشه 

ببرش اول پیش یه رفتارشناس یا روانشناس کودک  باهاش کار کنن ببین اونا چی میگن دکتر تا بری یا میگه بی شفاله یا میگه تمرکز حواس نداره و قرصای این مدلی میده برای حرف زدن اگر زمینه ژنتیک داره پس ارثیه و مشکلی نیست ببرش گفتار درمان

ما قرصای رسپریدون و ریتالین رو برای بچه های چند معلولیتی و اعصاب روان استفاده میکنیم

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘
2740