2737
2739
عنوان

تقاص پس دادن

5783 بازدید | 64 پست

سلام‌دوستان خوبین؟

دوستان کسیو دیدین که تقاص گناهی یا اشتباهیو تو زندگیش پس بده 

مثلا باعث جدایی دو نفر بشه بعد تقاص پس بده یا هر چیز دیگه ای ... 

من احساس میکنم خدا با ادم بدا هیچ کاری نداره اصلا ... 

اون چیزایی که تو اسلام میگن رو شنیدم که ادم‌بدا تو دنیا همه چیشون اوکی اون دنیا تقاص میدن و ازین چیزا ولی این اصلا بنظرم خوب نیس 

حالا شما اگه چیزی دیدین بگین خیلی کنجکاوم بدونم 

ن من هرکی رو دیدم ب ناحق دل شکست 

یامال یتیم خورد ‌یا حق خوری کرد 

اذت برد از زندگی 😏🙃

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره.من و شوهرم همدیگه رو دوست داشتیم خانوادش همه مخالفت میکردن خیلی اذیت کردن تاجایی که به تهمت و جادو حتی متوسل شدن....حال و روزشون الان مث سگ نباشه بهترم نیست

خدایا بابت همه چیز شکرت🤲🌹
2731
2738

من که هر چی ادم دیدم که اذیت یکی کردن .کنایه زدن .باعث خراب کردن یکی شدن .بخدا زندگی خودش خیلی بهتر شده جاری من تیکه به من پروند که بچه دارنمیشم  حالا خودش دوتا پسر پشت سرهم گیرش اومده شاد و خوشحاله همش .انگار رو ابرا .ولی من گیرم نیومد

خدایا  هر ثانیه هزاران بار شکرت

بعله دیدم یکی درحقم خیلی بدی کردخیلی همیشه هم میگم خداهیچ وقت نبخشش چ شبای ک بخاطرش گریه نکردم امشب توی ماشین نشسته بودم شوهرم رفت سوپری دیدمش معتادشوده بود مثل این کارتون خوابا بود خدالعنتش کنه 

من که هر چی ادم دیدم که اذیت یکی کردن .کنایه زدن .باعث خراب کردن یکی شدن .بخدا زندگی خودش خیلی بهتر ...

ب این فکر کردی تا حالا ک اگه بزرگ شن و همونا خون ب دل اون زن کنن چی میشه؟ 

من خیلیارو دیدم از بچشون کشیدن خیلیم بده متاسفانه

یکی از خواهرشوهرام خیلی دخالت میکرد توی زندگی من واقعا دیگه کاری کرد من ۲بار پای طلاق رفتم....از دهن من حرف رو به منظور بد تعریف میکرد به همسرم انقدررر گفت و گفت تا همسرم سرد شد

خدا خیر به اون یکی خواهرشوهرم رو دید واقعا ما داریم طلاق میگیریم اومد وسط جمع و جورمون کرد.

من هیچ وقت خواهرشوهرم رو نفرین نکردم که مریض اینا بشه فقط گفتم کاری ک با من کرد سر دخترش بیاد.

الان جدیدا دکترا به شوهرش گفتن عضله پاش داره از بین میره و به احتمال تا ۲سال دیگه فلج میشه.

چندوقت پیش هم یه توده توی سینه خودش معلوم شد تا جواب ازمایش بیاد ک ببینه سرطان هست یانه قشنگ مرده وزنده شد

پن به مرگ کسی راضی نیستم یا زجر کشیدن ومریص شدن ولی میدونم خدا جای حق نشسته

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 
ب این فکر کردی تا حالا ک اگه بزرگ شن و همونا خون ب دل اون زن کنن چی میشه؟  من خیلیارو دیدم از ...

من دلم میخاس الان خدا نشونم داده بود نه اینکه تا حرفو به من زد سریع حامله شد و بیشتر من خرد شدم .الانم بخاطر پسر اوردنش اینقد احترامش میذارن

خدایا  هر ثانیه هزاران بار شکرت