2737
2739
عنوان

چیکار کنم

131 بازدید | 15 پست

سلام .خانوما من یه مشکلی پیش اومده برام .قرار بود امشب با عشقم بریم بیرون با دوستام .ولی یه کاری براش پیش اومد گفت کارم تموم شه بهت میگم.بادوستام چهارتایی رفتیم کافه بعدم دوست پسر دوستم اومد رفتیم دور دور .یکی از دوستام ته سیگارشو انداخت روعلفای خشک آتیش گرفت .همه ترسیدیم داشتیم آتیش خاموش میکردیم .زنگ زدیم آتش نشانی .تو همون تایم عشقم چن بار زنگ زد من متوجه نشدم چون واقعا درگیر بودیم .بعدبهش زنگ زدم خاموش بود .بعد ی ساعت روشن کرد پیام دادم سرد برخورد کرد گف تو جایی بودی ک نتونستی جواب بدی خوش بگذرون .یکم براش توضیح دادم گف بهم ثابت کن .خیلی ازم دلخوره.چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اصلا نخواه که خودتو به کسی ثابت کنی 

من الان بد هفت سال 

اینقدر خودمو ثابت کردم 

هرچی از دهنش دراومد بهم گفت و من دیگه نخواستم خودمو ثابت کنم فقط سکوت کردم 

الان که مجردی دورش رو خط بکش 

فردا آیندت مثل من نشه😔

ن نشد .خونوادمم راضی نبودن 

لطفن تو انتخاب شریک زندگیت دقت کن و اشتباهات گذشترو تکرار نکن خواهش میکنم اگ بعضی وقتا ب یادش میفتی و دلتنگ میشی کسیو وارد زندگیت نکن ک سرت گرم باشه امیدوارم با این فردی ک آشناشدی ب تفاهم برسی و زندگیت عالی بشع

وچه تازیانه ها که نخوردیم از زبانهای خود عزیز کرده!!!!
حساسه؟ دوس پسر دوستت اومده شاید خوشش نمیاد

حساس ک هست ولی کلا ازهمون اول گف من با گذشتت کاری ندارم آینده مهمه .حس خوبی کنارش دارم واقعا جنتلمنه خودمم از رفتار امشبش تعجب کردم .خیلی بهم احترام میذاره بها میده خیلی بفکرمه .اصلا نگف چرا دوس پسر دوستت بوده فقط میگه چرا جواب ندادی .آخرم گف فردا حرف می‌زنیم .باهام سرد برخورد کرد کسی ک مدام قربون صدقم میره .

2706