2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهترین رو نمیدونم واقعا

ولی مامان من رو آقای دکتر روشن جراحی کردن

کمرش شکسته بود و احتمال پارگی نخاع خیلی خیلی زیاد بود

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
2740

دکتر خلیل میرزامحمدی. یه تکنیک جدید هم برای پیچ گذاری ستون فقرات استفاده می کنه. تو ایران فکر نمیکنم کسی دیگه این تکنیک رو انجام بده. پیچ گذاری ستون فقرات از پوست. سرچ کنی گوگل مقاله سایت دکتر رو لینک یک بهت نشون میده. تو یه ویدئو اونجا توصیح داده.

جراح عالی متخصص بیماری مغز و نخاع دکتر دانیال کیانی هستند داداشم استخوان کمرش بخاطر کارش که وسایل سنگین بار خالی میکنه سر کارش کمر درد شدید پیدا کرده بود و تعریف دکتر دانیال کیانی و زیاد شنیدیم و بردیمش مطب دکتر کیانی دکتر عالی که دکتر گفتن تنگی کانال نخاعی عمل کرد داداش منو و داداشم الان حالش خیلی خوبه کمر دردی نداره دکتر نخبه ای هستن و عملشون عالی آدرس مطب اقای دکتر کیانی تهران خیابان دولت ابتدای اختیاریه جنوبی بین کوچه نگار و رضائیان پلاک 100 واحد 8       تلفن : 02122773230

موبایل 09195000721

متخصص درمان دیسک کمر و ستون فقرات دکتر دانیال کیانی هستند بابام کمر درد شدید داشت وبردیمش مطب دکتر دانیال کیانی دکتر بابامو جراحی لامینکتومی کردن و و عملشون موفقیت امیز بود و عالی بابام الان هیچ دردی نداره و ممنونیم ازشون واقعا دکتر عالی هستن و نخبه جهان هستن موبایلشونو دارم میفرستم براتون موبایل 09195000721

دکتر متخصص درمان اختلالات حرکتی اقای دانیال کیانی هستن دخترم از بچگی تعادل راه رفتن نداشت و تعریف دکتر دانیال کیانی رو زیاد شنیدیم و از 10 سالگی بردیمش تحت نظر و درمان دکتر دانیال کیانی و درمان کردن پسرم و اقای دکتر جراح عالی هستن تو هم حتما برو پیششون با خیال راحت ادرس مطب دکتر دانیال کیانی تهران خیابان دولت ابتدای اختیاریه جنوبی بین کوچه نگار و رضائیان پلاک 100 واحد 8        تلفن : 02122773230

موبایل 09195000721