2737
2739
عنوان

نمیدونم چرا همش برام سواله 🤔🤔🤔

86 بازدید | 11 پست

منو مادر شوهرم به شوهرم معرفی کرد 

هر بار از شوهرم میپرسم که تو چرا به مادرت گفتی برام زن انتخاب کن چرا خودت کسی رو انتخاب نکردی 

میگه من هیچ وقت نمیتونستم و نمیخواستم برم به یه دختر بگم که با من ازدواج کن

هم خوشگل بود هم خوشتیپ 

گذشته اش رو مخمه

نکنه .... 

ولی برادر شوهرم دقیقا بر عکس شوهرم بود

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابابیخیال.....خودت واسه خودت فکروخیال درست میکنیا...حالاکه بین اینهمه توروانتخاب کرده 

{کنجدجونم،هنوزنمیدونم دخمری یاآقاپسری 😊امامن وبابایی وآبجی باران بی صبرانه منتظریم که بدونیم 😊امروزباران کوچولوبه بابایی میگفت :بابایی بیامامان توی شکمش نی نی داره،من میخام بغلش کنم ،اسباب بازیاموبدم بازی کنه....نمیدونم من چراذوق کرده بودم.خدایابه بزرگیه خودت قسمت میدم این حس هارونصیب همه خانومای سرزمینم کن🙏تاریخ (۱۳۹۹/۴/۲۱)}
2728
ب نظرم دختر و پسر باید خودشون همدیگه رو پسند و انتخاب کنن اون ماله زمان قدیم بود که مادر پسر زن انت ...

منم همینو میگم 

شوهر من خیلی امروزیه نمیدونم چرا

به قول دوستان اینجا گذشته رو زیر و رو نکن هر باغچه قشنگی رو که بیل بزنی بالاخره توش یه کرم پیدا میکنی.بعد هم سری که درد نمی کنه دستمال نمیبندن.اگه زندگی خوبی داری بیخیال گذشته اش شو... منم دو تا داداش دارم نقطه مقابل هم هستن بزرگه تو مجردی دوست دختر داشت ولی همه به قصد ازدواج بودن!گاهی مشروب هم میخوره کوچیکه نماز خون و مومن. 

2740

نه خوبه تو زندگی خداییی خیلی با هام دعوا میگیره 

اما وقتی مهربرون میشه یه جوری رفتار میکنه که چند ساله عاشقم بوده و بعد باهام ازدواجومیکنه 

منم همینو میگم  شوهر من خیلی امروزیه نمیدونم چرا

حالا ناراحتی سنتی ازدواج کردی دوست داشتی قبلش باهاش دوست بودی یا چی؟ من پسرعمه ام دختربازحرفه ای بود ولی برای ازدواج اونی که مادرش انتخاب کرده بود رو گرفت. 

حالا ناراحتی سنتی ازدواج کردی دوست داشتی قبلش باهاش دوست بودی یا چی؟ من پسرعمه ام دختربازحرفه ای بود ...

نه سواله برام 

اگه یه روز بفهمم  مثل برادرش باشه 

همون لحظه از زندگیش میرم 

نه سواله برام  اگه یه روز بفهمم  مثل برادرش باشه  همون لحظه از زندگیش میرم

اشتباه میکنی گذشته هر کسی به خودش مربوطه اگه انقدر برات مهم بود باید قبل ازدواج حسابی تحقیق میکردی ، الان هم که شما رو انتخاب کرده و دوستت داره شما که تو اون زمان نبودی که اگر هم دوست دختر داشته بهت خیانت نکرده که بخوای بذاری بری.