2733
2734
عنوان

خانما راهنمایی میخوام واسه کرونا

117 بازدید | 12 پست

سلام دوستان.متاسفانه مادر شوهرم تست کروناشون مثبت شده و ما پنجشنبه از صبح تا اخر شب خونشون بودیم.من دوتا بچه دارم یکی ۵ یکی ۱/۵ساله.پسرم خیلی نزدیک میشد بهش ...حالا من چه خاکی تو سرم بریزم ...کی میتونیم بریم ازمایش بدیم که مشخص بشه...خیلی نگرانم ترو خدا اگه اطلاعات دارین راهنمایی کنید.ممنون

منتظر ی خبر خوبم ...خدایا ناامیدم نکن🙏🙏🙏🙏🙏
مگه علائم‌ نداشت

نه متاسفانه فقط فشارشون بالا بود .ولی از جمعه مثل اینکه یکم خابالو بوده ولی لمروز خیلی بی حاله و سرفه شدید داره اسهال استفراغم هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نگران نباش عزیزم. انشاالله که طوری نمیشه. مامان بزرگ منم دو هفته پیش مریض بود. مادرشوهرم برد خونشون سه روز نگه داشت. بچه های خواهرشوهرم و0 برادرشوهرم کلا چسبیده بودن بهش. بعدش جواب آزمایشش مثبت شد. خیلی نگران بودن. الان خدارو شکر دو هفته گذشت و کس دیگه ای ازش نگرفت

نگران نباش عزیزم. انشاالله که طوری نمیشه. مامان بزرگ منم دو هفته پیش مریض بود. مادرشوهرم برد خونشون ...

خیلی ممنون عزیزم یکم فکرم ارومتر شد.

متاسفانه ما تازکی یکی لز اشناهامونو از دست دادیم اونم مثل مادر شوهرم بود .ایشالله که بخیر بگذره😭😭😭😭

2738
خیلی ممنون عزیزم یکم فکرم ارومتر شد. متاسفانه ما تازکی یکی لز اشناهامونو از دست دادیم اونم مثل مادر ...

خواهش میکنم عزیزم. الان ویروس انگار ضعیف تر شده. مامان بزرگ من ناراحتی قلبی و قند هم داره. شش ماه پیش آنژیو کرده بود. ولی خدارو شکر حالش خوب شد. داییم هم ناراحتی قلبی داره اونم خدارو شکر خوب شد. حتی بستری هم نشدن 

خواهش میکنم عزیزم. الان ویروس انگار ضعیف تر شده. مامان بزرگ من ناراحتی قلبی و قند هم داره. شش ماه پی ...

مادر شوهر منم هم قند داره هم فشار.خدا کنه بخیر بگذره