2733
2739
ممنون عزیزم تا بحال اسمشونو نشنیده بودم خواهرتون با تحقیق و مطب گردی ایشونو پیدا کردن؟

خواهرم به شدت حساس بود....برعکس من....انقدر تحقیق کرد و رفت توی مطبش نشست چند روز و با عمل شده ها صحبت کرد و بینیشون رو دید تا به یقین رسید....البته این تحقیقات رو در مورد همه ی دکترها انجام داد😂

کارش خوبه ولی خب نصف سال ایران نیست

واسه همین میگم باید توی نوبت موند

الان بینی خواهرمم خوبه...به صورتش میاد و نه چسبندگی پیدا کرد و نه خیلی غیر طبیعیه....پیش فرزام نرفت چون هزینه ش بالا بود نسبت به فروهنده... کاملا هم راضیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم به شدت حساس بود....برعکس من....انقدر تحقیق کرد و رفت توی مطبش نشست چند روز و با عمل شده ها صح ...

منم مثل خواهرشما حساسم باورتون میشه بیشتر از یکسال درگیر دکترم؟ منتها تهران نیستم نمیتونم مطب گردی کنم لز روی پست های اینستا و نی نی سایت درباره دکترا فکر میکنم ،مبارکش باشه عزیزم چقدر شد هزینه عملشون؟ 

2728
شرمنده گلم‌ دیر جواب دادم فرزان رضایی هستش ۴ سال پیش حدودا

خواهش میکنم عزیزم، اینستاشونو دیدم خیلی خوشگله کاراشون واقعا به سلیقه ام نزدیکه ، واقعا همیک شکلی هست عملاشون یا روتوش شده؟

2740
خواهش میکنم عزیزم، اینستاشونو دیدم خیلی خوشگله کاراشون واقعا به سلیقه ام نزدیکه ، واقعا همیک شکلی هس ...

سلام گلم شرمنده دیر جواب دادم نبودم

نه بدونه ادیت هست کارشون واقعا تمیز و خوبه و همه رو یک شکل نمیکنه نسبت به چهره عمل میکنه چون من و خواهرم پیشش عمل کردیم ولی بینیامون متفاوته و هر کدومش مناسبه چهرمون هست 

قبل عملم با برنامه برامون شبیه سازی کرد که ببینیم تقریبی بینیمون چه شکلی میشه 

تامپون هم دو ساعت بعد عمل درآورد

سلام گلم شرمنده دیر جواب دادم نبودم نه بدونه ادیت هست کارشون واقعا تمیز و خوبه و همه رو یک شکل نمیک ...

ممنون که وقت گذاشتین عزیزم فقط یه چیزی مرددم کرده اینکه تو مشاورشون نوشته بود کار ظریف و خوب تو خصوصی متفاوت تر از کار معمولی تو بیمارستان دولتیه ! خب وجدان یه دکتر نباید باعث بشه کیفیت کارش متفاوت باشه بالاخره هرکس برمبنای بودجه خودش عمل میکنه اما از دکترانتظار عمل خوب داره دیگه ، ودیگه اینکه تو تاپیکای مربوط به عمل بینی یه چندسال پیش یه سری تبلیغات کرده بودن براش که هردفعه یکیشون دروغ میگفت ناراحت شدم از این بابت ... منتها ممنون که شما معرفی کردین حتما میرم مطبشون ممنون دوست عزیزم❤

ممنون که وقت گذاشتین عزیزم فقط یه چیزی مرددم کرده اینکه تو مشاورشون نوشته بود کار ظریف و خوب تو خصوص ...

اینی که گفتید رو واقعیت من اطلاع نداشتم چون خودم از طریق دوستم که اونجا عمل کرده بود رفتم

ولی واقعیت اینه که دکتر یه بخشی از کاره خدمات بیمارستان و امکانات اتاق عمل یه بخش دیگه

قطعا امکانات یه بیمارستان دولتی با خصوصی فرق داره من یکی از دوستانم بخاطر هزینه کمتر رفت دولتی ولی الان حاضره چندبرابر هزینه ترمیم بکنه که کجی بینیش درست بشه 

ولی بازم پیش چندتا دکتر برو خیلی خوب تحقیق بکن چون به پشیمونیش و ترمیم دوباره نمیارزه 

اینی که گفتید رو واقعیت من اطلاع نداشتم چون خودم از طریق دوستم که اونجا عمل کرده بود رفتم ولی واقعی ...

بله منم از نظر امکانات بیمارستانی با شما موافقم اما عملکرد دکتر که دیگه نباید فرق کنه چون دکتر تو هر بیمارستان همون دکتره دیگه ... بله درسته باید تحقیق کنم ممنون که جواب دادین موفق باشین🙏❤

آره فرزام بود  خیییییییییییلی قشنگه شده دماغش سال ۹۰ عمل کرد منم میخوام برم فرزام

عزیزم شما عمل کردی پیش فرزام

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛