2733
2734

آخه ببین کمال طلبی میکنن مثلا پسرا میرن خواستگاری دخترایی که از خودشون بالاتره خب معلومه یارو جواب مثبت نمیده

هر کس بد ما به خلق گوید ما چهره ز غم نمیخراشیم ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم💜
خب چرا باهمون دوست دخترشون ازدواج نکنن؟؟

خرجش.بعدم مسئولیت زندگی.زیر بار نمی رن.تنوع طلب شدن.تو همین سایت چند بار شنیدی که تا زناشون اعتراض می کنن به چیزی می گن ناراحتی به سلامت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دركتون ميكنم خودم ٣٠ به بالا ازدواج كردم با اينكه خصوصيات خيلي خوبي داشتم.

ولي از ته دلم به همتون ميگم، ازدواج مثل هواپيماي دوموتوره هست، كه اگر هر دو موتورش خوب كار كنه تا اوج هم ميري ، ولي كافيه يه موتور كار نكنه، حتي ممكنه يه جايي سفوط كنه هواپيماتون.

و مورد بعد اينكه ازدواج خوب واقعاااا ارامش ميده نه بزوما خوشبختي 

و سوم  و مهمترين اينه كه ازدواج تو رو از بدبختي به خوشبختي دروني نميبره. تو بايد خودت خوشبخت باشي كه بتوني كسيو خوشبخت كني تو بايد خودت روح و روان سالمي داشته باشي كه زندگيتو شاد كني

2731
خب چرا باهمون دوست دخترشون ازدواج نکنن؟؟

چه جوری اعتماد کنن؟

دختری با مثلا فلان پسر دوسته امکانش هس با بقیه ام دوست باشع .کیس خوبی برای ازدواج شاید نباشه‌.

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
دقیقا همینه دخترا راحت و ارزون بدون هیچ تعهد و مسئولیتی تو دست پسران.ما نه ازادی اروپاییا رو داریم ن ...

قضاوت نباید کرد.همه رابطه ها که کثیف نیست .یجوری گفتین که انگار همه اونایی که تو رابطن کثیفن و همه اونایی که نیستن پاک دامنن خب خوب و بد تو همه نوع ادمی وجود داره

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانندبگذار بمانند به خماری که ز ما هیچ ندانند🌱
چه جوری اعتماد کنن؟ دختری با مثلا فلان پسر دوسته امکانش هس با بقیه ام دوست باشع .کیس خوبی برای ازدو ...

خب دیگه یکی هست مث خودشون.پسری که میره دنبال دوستی باید با یکی مث خودش باشه

خرجش.بعدم مسئولیت زندگی.زیر بار نمی رن.تنوع طلب شدن.تو همین سایت چند بار شنیدی که تا زناشون اعتراض م ...

خب این بحثش جداس شما کلا میگی ازدواج نه وگرنه دوست دخترم یه دختریه مث بقیه دخترا موجود عجیبی نیست .دیگه خرجو که همه دارن

2740
خب دیگه یکی هست مث خودشون.پسری که میره دنبال دوستی باید با یکی مث خودش باشه

والا ما هرکیو دیدم اخرش دوست دخترشو ول کرده و رفته یه افتاب مهتاب ندیده گرفته.

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
قضاوت نباید کرد.همه رابطه ها که کثیف نیست .یجوری گفتین که انگار همه اونایی که تو رابطن کثیفن و همه ا ...

من قضاوت نکردم کاریم به نوع رابطه ندارم منطورم اینه وقتی میشه با یکی بدون پذیرفتن مسئولیت و مهریه و....باشی چرا ازدواج کنی،که البته استثنائاتیم هست ولی کلی گفتم

والا ما هرکیو دیدم اخرش دوست دخترشو ول کرده و رفته یه افتاب مهتاب ندیده گرفته.

خب این اشتباهه.هم درحق اون زن ایندش ظلم میشه هم درحق اون دختر که باهاش بوده 

من قضاوت نکردم کاریم به نوع رابطه ندارم منطورم اینه وقتی میشه با یکی بدون پذیرفتن مسئولیت و مهریه و. ...

درسته ولی من رابطه هایی هم دیدم که به ازدواج ختم شده این بستگی به طرفین داره که چقد برا هم ارزش قائل میشن و اینکه چ هدفی داشتن از ایجاد رابطه

به نظرم چون دیگه کمتر کسی حاضر میشه دختر و پسری رو به هم معرفی کنه ازدواجای سنتی کم شده. من از کسی توقعی ندارم اما دوستم چند وقت پیش بهم گفت من چند تا پسر خوب واسه تو سراغ دارم اما شوهرم گفته حق نداری کسیو به کسی معرفی کنی. حالا جالبه که خودشونم از طریق معرف ازدواج کردن.

آره 

عزیزم،از روزی که به دنیا اومدی تا به امروز، تعداد ماههای زندگیتو حساب کن و به اندازه اون سوره های یاسین، فتح و نصرو بخون.هر کس این کارو کرده جواب گرفته😊لازم نیست همشو خودت بخونی و میتونی از دیگرانم کمک بگیری.. مثلا شما 20 سالته... 12 ماه ضربدر 20 سال میشه 240 بار به علاوه هر ماهی که بگذره و مجرد باشی... امیدوارم توضیحم قابل فهم باشه و به زودی زود خبر ازدواج و خوشبختیتو 😘😍

خواهر برادر نه  خودم

عزیزم،از روزی که به دنیا اومدی تا به امروز، تعداد ماههای زندگیتو حساب کن و به اندازه اون سوره های یاسین، فتح و نصرو بخون.هر کس این کارو کرده جواب گرفته😊لازم نیست همشو خودت بخونی و میتونی از دیگرانم کمک بگیری.. مثلا شما 20 سالته... 12 ماه ضربدر 20 سال میشه 240 بار به علاوه هر ماهی که بگذره و مجرد باشی... امیدوارم توضیحم قابل فهم باشه و به زودی زود خبر ازدواج و خوشبختیتو 😘😍

2706