2733
2739
دختر منم روزی 25 قطره آد میخوره از اول هم شیرم خوب نبود کمکی بهش دادم اونم یک ماه به زور خورد بعدش دیگه لب نزد هر چی شیرش رو عوض کردیم شیشش رو عوض کردیم نخورد که نخورد مجبور شدم سرلاک 4 ماهگی رو براش شروع کنم اون رو خیلی خوب میخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پوست
خوشا به حال گیاهان که عاشق نورند و دست منبسط نور روی شانه آنهاست… ﺍﻯ ﺧﺪﺍ ﻣﺮﺍ ﺍﻳﻦ ﻋﺰّﺕ ﺑﺲ ﻛﻪ ﺑﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﺍﻳﻦ ﻓﺨﺮم ﺑﺲ ﻛﻪ ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭم ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻰ ﺗﻮ ﺁﻧﭽﻨﺎﻧﻰ ﻛﻪ ﻣﻦ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭم ﭘﺲ ﻣﺮﺍ ﺁﻧﺴﺎﻥ ﻛﻪ ﻣﻰ ﺧﻮﺍﻫﻰ ﺑﮕﺮﺩﺍﻥ ...
ب جای دستش دندون گیر بده بهش یهو انگشتش میره تو حلقش عق میزنه ها
خوشا به حال گیاهان که عاشق نورند و دست منبسط نور روی شانه آنهاست… ﺍﻯ ﺧﺪﺍ ﻣﺮﺍ ﺍﻳﻦ ﻋﺰّﺕ ﺑﺲ ﻛﻪ ﺑﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﺍﻳﻦ ﻓﺨﺮم ﺑﺲ ﻛﻪ ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭم ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻰ ﺗﻮ ﺁﻧﭽﻨﺎﻧﻰ ﻛﻪ ﻣﻦ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭم ﭘﺲ ﻣﺮﺍ ﺁﻧﺴﺎﻥ ﻛﻪ ﻣﻰ ﺧﻮﺍﻫﻰ ﺑﮕﺮﺩﺍﻥ ...
2728
خب حق داره بچت مر مر منم پودر سرلاکو خیلی دوس دارم خالی خالی میخورم
راستی یه چیزی بهتون بگم من خودم نمیدونستم دکترش شنبه بهم گفت اگه قطره آد رو روز به بچه بدی اثرش از بین میره باید فقط شب بهش بدی میگفت نور خورشید ویتامین د رو از بین میبره
مر مرم زقیقا پسر منم شیر خسک نخورد بعد یکى از بچه هاى نى نى سایت بهم گفت که پودر گالاکتوژیل از زاروخانه بخرم خودم بخورم.همین طور که خوردم و بچه مک زد شیرم زیتد شد.ولى باید ببینى چى بخورى شیرت زیاد مىشه.براى من قلم و ماهیچه و پلو ماش بود
خداوند همیشه بهترینها را برایم فراهم می کند. من هر لحظه شاد تر و پر انرژی تر از قبل هستم .شادی و آرامش از آن من است .ممنونم خدا
2740
چ جالب مر مر تجربه کسب کردم ،منم قرص اهنمو شب بخورم شاید اینم فایده داشت
2706