2733
2734

سلام دوستان..من یه بار به خاطر همین استفاده بی موقع و بی رویه از گوشی در زمان شارژ باتری گوشیم به فنا رفت یعنی باد کرد و گوشیم تاچش هی مشکل پیدا کرده بود خلاصه بعدا فهمیدم از باتریه و موبایل فروشی که بردم باتری رو تعویض کنه گفت علتش همینه، ولی من تعجب کردم چون خیلیا رو دیدم که گوشیشون تو شارژه یا پاور بانک همیشه دستشونه و گفتم اگه واقعا اینکار ضرر داشت چرا همه همین عادتو دارن؟ شما چی این عادتو دارید و آیا مثه من باتری گوشیتونو اینطوری داغون کردید یا هیچیش نشده

به گل آفتابگردان گفتند: چرا شب ها سرت را پائین می اندازی؟ گفت:ستاره ها چشمک میزنند..نمی خواهم به خورشید خیانت کنم...!👈(کاربر قدیمی ام، بانوی شرقی سابق)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
من

تا حالا باتریتو تعویض نکردی؟یعنی طوریش نشده؟البته اگه گوشیت اپل نیس

به گل آفتابگردان گفتند: چرا شب ها سرت را پائین می اندازی؟ گفت:ستاره ها چشمک میزنند..نمی خواهم به خورشید خیانت کنم...!👈(کاربر قدیمی ام، بانوی شرقی سابق)

من و پسرم از گوشیم یکسره که تو شارژ استفاده میکنیم.تقریباهر 9ماه هم باطری لازمیم.یه جا نوشته بود اینا همه الکیه که اگه توشارژ استفاده کنید باطری خراب میشه.بخاطر مصرف بالاست که باطری کم میاره بیچاره

نه چون سیم شارژرم قطع وصل میشه باید یه حالت ثابت بمونه تا شارژ بشه😑

خخخخ خب اینم یه حسنه،انگار منم باید سیم شارژرو خراب کنم که دیگه این عادتو بذارم کنار

2706