2737
2739
عنوان

مازندرانیا میشه بیاین کمک

65 بازدید | 11 پست

میخاستم از رسومات خواستگاری و جهیزیه و جشن عقد مازندرانیا بدونم مخصوصا شهسواریا اخه خواستگاریمه آقا دوماد شهسواریه ما خودمون تهرانیم هیچ شناختی نداریم 

من شمالیم.پیش ما رسمه اقا داماد 4تا 5کالا واسه جهیزیه بده یا معادلش پول بده.معمولا زمین یا خونه میدن البته همه نه.عروسیامون مختلطه.عروسی رو معمولا پدرو مادرا کمک میکنن.خیلی زن دوستن ولی خب خوب و بد داره.بیشتریا پیش ما زمین دارن.

من همین یه دونه ام!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شمالیم.پیش ما رسمه اقا داماد 4تا 5کالا واسه جهیزیه بده یا معادلش پول بده.معمولا زمین یا خونه میدن ...

جشن عقد و چجوری میگیرن؟ من شنیدم عم عقد با دختره هم شام عروسی نصف نصفه درسته؟ 

2731

طرف ما عقد با داماده

ولی دیدم کسایی که عقد با عروسِ

و اینکه بازم سمت ما داماد هزینه نصف مهمونای عروس و متقبل میشه، نصف مهمونای عروس با خود عروس

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

نه.پیش ما عقد با بابای دختره ولی میوه و شیرینی و کیک رو داماد باید بیاره.عروسیم یا هرکی برای خودش میگیره یا با داماده.اگه باهم بگیرن هرکی کادوهای خودشو برمیداره

من همین یه دونه ام!
2740
نه.پیش ما عقد با بابای دختره ولی میوه و شیرینی و کیک رو داماد باید بیاره.عروسیم یا هرکی برای خودش می ...

ما خودمون همینجور هستیم ایشالله که همینجوری باشه ممنون عزیزم