2733
2734
عنوان

دو ساعته گریم بند نمیاد😭😭😭😭

458 بازدید | 18 پست

سالگرد ازدواجمونه ، دیشب کیک گرفتم وقتی شوهرم اومد از سرکار سوپرایزش کنم بهش گفتم زیاد نخور شام بریم بیرون بعد یکی دو ساعت منتظر موندم انگار نه انگار بهش گفتم بریم بیرون همینجوری نشسته تلویزیون میبینه منم رفتم یکم میوه خوردم  بعدش گفت بریم یا نریم 

با این سوالش بهم برخورد انگار محتاج بیرون رفتنم یا تا حالا تو عمرم نرفتم که اصلا محلم نمیده گفتمش سیر شدم نمیخاد 

امروز صبح با کلی انرژی بیدار شدم کلی به خودم رسیدم گفتم ناهار بریم بیرون وقتی از خواب بیدار شد شوهرم لباس عوض کرد گفت جایی قرار دارم میرم زود میام رفت بعد چند ساعت اومد ساعت ۴عصر اومد خونه اینقدر گشنگی کشیدم

دلم شکست اینم از اولین سالگرد ازدواجمون اصلا انگار نه انگار براش مهم نبود الان دو ساعته تو اتاق گریه می‌کنم یه کاری نمیکنه دلم شاد شه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

فقط یه چیزی بگم بهت خودتو زندگیتو درگیر مناسبتها نکن...هر وقت از سال خوش باشی بیرون بری تفریح کنی میشه,کلید کردن رو مناسبتها جز عذاب دادن خودت نیست

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2738

مبارک ولی،سخت نگیر اگر جای من بود با نامزد حساس و قرقرو دور از جونت میمردی

انشالله به زودی زود در این مکان تیکر بارداری نصب میشود.....خدایا من ب بهت ایمان دارم ناامیدم نکن....

شاید به خاطر کرونا نخواسته مستقیم بگه که نریم و مردا اصلا بلد نیستن ناز کشیدن رو یا اینکه وقتی گریه می کنی بیان دنبالت دلتو به دست بیارن متاسفانه بیشترشون اینن خواهر

تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه خدایا هزار بار شکرت که فندقمو سالم گذاشتی بغلم در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ به چیزی که می خواستم رسیدم خدایا شکرت
2706