2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فیلمه ؟ ژانرش چیه ؟ میخوام ببینم این روزا 

فیلم ارباب حلقه ها😐

منم بالاخره ی روزی♥️مامان♥️میشم 👶میشه یه صلوات برای بچه دار شدنم بفرستی؟دعای نینی سایتیا گیراسمن ایمان دارم ک یه روز این همه درد و رنج و ناامیدی تموم میشه و منم میشم یه مادر
2731

ارباب حلقه ها لگولاس رو دوس دارم هم زیرکه هم باهوش و درحد خودش عاقل 

از اون پسره که حلقه داشت هم خوشم میاد مهربون بود 

ولی شخصیت مورد علاقه ام تراندویل توی سری هابیت هست پادشاه الف ها   

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
منم عاشق تراوندیلم

اگه عاشق این سریال هستی حتما کتابهاش هم بخون 

کتاب سیلماریلیون عالیه که از اول خلقت دنیای این داستان و الف ها و اورک ها و کوتوله ها میگه 

زبان نوشته اش هم ادبی و زیباست 

بنظر من نویسنده ی ارباب حلقه ها بسیار در جایگاه بالا تری هست تا هری پاتر 

چون نویسنده ی ارباب حلقه ها تقریبا 20 سال واسه جمع اوری داستان های قدیمی ملیت ها و همچنین ساخت الفبای مخصوص دنیایی که خلق کرده بود زحمت کشید و پروفسور و زبان شناس بود 

و داستانهاش هم چون ادبیه و پرمعنی بیشتر بزرگسالا درک میکنن 

ولی هری پاتر میشه گفت یکم کودکانه ست 

البته هرکس علایق و سلیقه ای داره دیگه

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
اگه عاشق این سریال هستی حتما کتابهاش هم بخون  کتاب سیلماریلیون عالیه که از اول خلقت دنیای این ...

اصلا درست نیست ارباب حلقه هارو با هری پاتر مقایسه کرد دیگ ارباب حلقه ها یه پدیده ای بود که دیگ تکرار نمیشه مثل اون و رو دستش نمیاد هم خالق کتاب هاو اون داستان انسان بی نظیری بوده و هم پیترکجسون کارگردانش.. و بی صبرانه منتظرسریال ارباب حلقه ایم(:

2740