2733
2739
عنوان

میشه جواب بدین😊

107 بازدید | 15 پست

اگر از یه ادم متنفر باشیم بنظرتون بهتره بهش بفهمونیم یا حفظ ظاهر کنیم ؟!

اینو حتما بگین اگر تجربه دارین که کدوم بهتره

سوال دومم اینکه اگر با همون ادم که ازش تنفر دارین تو یه جمع باشین بهتون خوش میگذره در کل منظورمه از اون مهمونی حالا هرچی یا مدام اون طرف رو مختونه ؟!

اصصصلا بهش توجه نمیکنم نمیفهمونم دیوار حسابش میکنم

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

سیاست داشته باش.چرا باید همه بدونن از اون طرف بدت میاد!!!با دوستانی که بهت خوش،میگذره گفت و گو کن و حفظ ظاهر کن.خیلی رک بودن خوب نیست چون همه دشمنت میشن

میشه برای شفا طفل معصومی که مادرش جز خدا،امیدی نداره؛یه حمد شفا بخونین و این کوچولو رو دعا کنین.شاید با نفس های گرمتون خدا به این کوچولو رحم کرد
ب نظرم وقتی مشکلی نیست و بری بهش بگی ازت متنفرم نشون دهنده مشکل روحی و عقده ای بودن فرده  کلا ...

نه منظورم این نیس بری بگی بهش میگم ینی یه جوری رفتار میکنی حرف میزنی که بفهمه باهش حال نمیکنی؟!

نه منظورم این نیس بری بگی بهش میگم ینی یه جوری رفتار میکنی حرف میزنی که بفهمه باهش حال نمیکنی؟!

اها کلا سعی میکنم دور و بر هم نباشیم ک نیاز ب حرف زدنم نباشه ولی دیگه اگ موقعیت ی جوری شد ک باید حرف میزدیمم خیلی عادی 

ولی اگ رفتارش بده ک رو مخ میره ی جوری نشون میدادم ک ازش موشم نمیاد و حرفاش مزخرفه

تاپیک قبلمو اگر حوصله داشتی بخون دلیلش هس

ولی من بنظرم همیشه خودتو رها نشون بده نذار کسی بفهمه از اون شخص متنفری یا نقطه ضعف نشون بدی همیشه لبخند به لب داشته باش و نشون بده که در نهاااااایت آرامشب باور کن این بهترین راه حله

ولی من بنظرم همیشه خودتو رها نشون بده نذار کسی بفهمه از اون شخص متنفری یا نقطه ضعف نشون بدی همیشه لب ...

نمیتونمممم همیشه همینم خیلی سخته برام حتی الان بخاطر اینکه اون فرد اینجاس دارم گریه میکنم ولی هیچکس نمیتونه حالمو درک کنه میدونم طبیعی نیس این اخلاقم خیلی بده

2706