2733
2739
اره فک کنم.میخاس بره دیدن پدرومادرش .حالا نمیدونم دوهفته بعدش بود.توتاپیکاش معلومه

تو این سفر سقوط نکردن چند ماهه بعد بوده

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی فکر میکرد یه روزی با این هواپیما واسه همیشه بری. خدا رحمتت کنه

😐😐😐بااین هواپیما نبود که چند ماه بعدش بوده نمیبینید  بعدش کلی تاپیک هم زدن منم اولش  شک کردم ولی  بعدش دیدم بچشون 4ماهه بوده فوت شدن این تاپیک  هم جز تاپیکهای اولشونه

2731

به تاریخ این پرواز نگاه کنید یکم دقت کنید... مامان ترنم با این هواپیما سقوط نکرده بعدش کلی تاپیک زده

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
2738
به تاریخ این پرواز نگاه کنید یکم دقت کنید... مامان ترنم با این هواپیما سقوط نکرده بعدش کلی تاپیک زده

ن بخاطر این بوده ک درمورد سفر رفتن باههواپیما نظرخواستن عجیبه.  ومتاسفانه با سانحه هواپیمایی هم فوت کردن.  اینجا پست گزاشتیم

😁

زهرا جان خدا رحمتت کنه

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2706