2737
2739

دوستان من عروسمونو دوست دارم دختر خوبیه 

بنظرتون این کارش درسته ؟ 

خونه مادرم شهرستانه عروسمون و برادرم ۳ روز میمونن 

عروسمون فقط ظرف غذا رو میشوره 

ولی اصلا تو اوردن و بردن کمک نمیکنه میشینه کنار تا سفره پهن کنیم و اینکه مثلا مادرم میوه و چای میاره اصلا کمک نمیکنه ک جم کنه مادرم باید جم کنه و اینکه اگر برادرم چیزی بخواد ب من میگه مثلا اگر اب بخواد ب من میگم من ازدواج کردم خودم بنظرتون این مسایل درسته ک من دوست دارم بیاد ی تعارف کنه ک سفره بزارید کمکتون کنم ببرم یا مثلا چای ها رو ببره و اینا

اگه کمک کنه شعور خودشو میرسونه

و اینکه ب تو میگه برا شوهرش آب بیاری من بودم بش میگفتم از دست تو بگیره رمانتیک تره با ی نیشخند

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

مهمونه دیگه کارش درسته ولی شما دختر اون خونه ای وضعت فرق داره

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

کارش اصلا درست نیس ولش کین اینا هر کاری کنی درست نمیشه فقط میتونین شما رفتین خونشون همین رفتار پیش بگیرین

بعضی وقت ها به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنمکه این حجم وسیع بی عقلی و نفهمیچطور توی کله ای به این کوچکی جا شده !