2737
2734
عنوان

کسی دکتر انکلوژی خوب برا شیمی درمانی سراغ نداره؟ فوری فوری

| مشاهده متن کامل بحث + 42590 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم دکتر فاضل الهی، دکتر مامانم هست، برخورداش عالیه واسه این نوع مریضها، با تخصص و مودب و موقر هست، بیمارستان جم، تهران کلینیک و امام خمینی و داخل مطب شیمی درمانی میکنه، زبانم نمیتونه از زحماتی که مادی و معنوی و دنیوی برای مادرم میکشید رو برات توضیح بدم، اما دوست داشتی یه سر پیشش برو، مریضاش که ازش راضی اند.
2731
2738
گلم دکتر فاضل الهی، دکتر مامانم هست، برخورداش عالیه واسه این نوع مریضها، با تخصص و مودب و موقر هست، ...

پرنده سفيد:

سلام

منم زير نظر ايشون رفتم از ديروز

سنم ٢٩ سال هست و سرطان پستان بدخيم دارم

يه كن بيشتر از دكتر الهي ميگيد برام؟؟؟؟؟ 

نتيجه مي ده شيمي درماني ايشون ؟؟؟؟ 

حال مادرتون خوب شد؟؟؟؟

سلام شما چه جوری از دکتر الهی وقت گرفتید؟ منشیش فوق العاده بی ادبه و وقت به مریض جدید نمیده

منشيش خواهر دكتره

ماام روز اول رفتيم خيلي بد برخورد كرد كه من شروع به گريه كردم اينقد حالم بد شد

ميگفت بايد نامه داشته باشين

كه ديگه نامه اورديم و قبول كرد

الان خداروشكر حال مامانم خوبه ٥جلسه شيمي گرفتيم

دكتر الهي فوق العاده است

از امريكا بيمار داره

خيلي حاذق و البته خوش اخلاقه

سلام من از دکتر الهی خاطره خوبی ندارم و نمیبخشمش با توجه به اینکه دکتر خیلی خوب و کاربلدی هست ولی خیلی بی اخلاق بود اونموقع ک من بیمارش بودم بهش گفتم تا کی باید شیمی درمانی شم گفت تا انقلاب مهدی جلسه ۳ شیمی درمانی هم ازش دو تا سوال کردم (آدم مریض استرس داره خیلی سوال براش پیش میاد) خیلی بد جواب میداد یا نمیداد آخرم گفت تو خوب نمیشی و این حرفا منم دکترم رو عوض کردم الانم ۱۰ ساله که خوبم و ی قرصم نمیخورم ولی هر چند وقت یبار این دکتر رو به بدی یاد میکنم 

سلام من از دکتر الهی خاطره خوبی ندارم و نمیبخشمش با توجه به اینکه دکتر خیلی خوب و کاربلدی هست ولی خی ...

مریوا جون برو پیش دکتر علیرضا احمدی 

خیلی دکتر با اخلاق و با وجدانیه 

به بیماراشم خیلی توجه می کنه

البته انشالله که هر چه زودتر لباس عافیت تنت کنی گلم و نیاز به دکتر نداشته باشی گلم

2706