2737
2739

سایه ابرو گرفتم برند دوسه ...براش سایه ابرو برند زد پلاس...کانسیلر برند میکاپ فکتوری..کاملا گیاهی. ..برند خیلی خوبیه...سایه ابرو هم میخواستم همین میکاپ بگیرم ولی همه جا رو زیر و رو کردم پیدا نشد که نشد...عکسش پست بعدی بذارم...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

مبارکت همیشه به خوشی😎❤🌻

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پست اول نزاری ها...شناسایی میشی😐😐

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
2738
شما تاحالا ریمل دو سه استفاده کردین؟ چطور بوده؟

ریمل ش استفاده نکردم...ولی برند خیلی خوبیه...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
اخ حال الانتو خریدارم😍😍مبااااارکت باشههههه منم کفش خریدم اینترنتی دست شوهرمه هنو نیاورده منتظرم💃 ...

ممنونم عزیزم😍😍😍 برای شما هم مبارک باشه. ..تو شادی ها بپوشی😚😚

مبارکت باشه نازم سایه ابروچندخریدی؟

ممنون عزیزم😍😚...49 هزارتومن