2737
2734

یادش بخیر،اونوقتا مثل الان همه مدل شکلات و شیرینی و ... نبود...

باید اونقد التماس مامانا میکردیم تا یه تابه ی کهنه بدن از این شکلاتای ماست درست کنیم...

امروز یدفه گفتم به یاد قدیما درست کنم😍😍 چه روزایی داشتیم سرش دعوا بوداااااا😂

اینم واسه کسایی که یادشون رفته😁👇

♡یه لیوان ماست

♡یه لیوان شکر

♡یه ق غ روغن

_قالبم نداشتم اینجوریشون کردم😑😐😝😶

با توکل به خدا میرسم به خواسته هام😍❤ fati_n77 سابقم، اون کاربریمو گفتم نی نی یار به فنا بده😁🤪 و بالاخره به لطف خدا مامان یه پسر کوچولوی خوشگل شدم💙🤤👩‍🍼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااای یادش بخیرررررررررررر

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
2728
2740
مربعی بود اونموقعا؟

آره با دست باید تا داغ بود شکلشون میدادی😁

با توکل به خدا میرسم به خواسته هام😍❤ fati_n77 سابقم، اون کاربریمو گفتم نی نی یار به فنا بده😁🤪 و بالاخره به لطف خدا مامان یه پسر کوچولوی خوشگل شدم💙🤤👩‍🍼

مامانم درست میکرد ولی دستورشو یادش رفتتتت

مرسی عزیزم از یاد اوری😍😍😍😍

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
2706