2752
2734
عنوان

وابسته کردن شوهر به خود

1240 بازدید | 14 پست

شوهرتون رو به خود وابسته کنید

اگر مردی از سمت همسرش شاد شود، نسبت به آن زن احساس وابستگی شدیدی پیدا می‌کند 

به نحوی که دیگر نمی‌تواند نبودن آن زن را در ذهن خود مجسم نماید. برایش جشن تولد بگیرید

در جمع از او تمجید کنید،

برای خانواده‌اش احترام قائل شوید،

غذای مورد علاقه‌اش را بپزید

و خلاصه به هر ترفندی که شده خوشحالش کنید

"خوشحال کردن او مساوی است با

وابسته کردنش نسبت به خودتان "

┅═ೋ❅✿💥✿❅ೋ═┅

🌈🧚‍♀ @edeh_banu 🌈🧚🏻‍♀

نظرتون چیه؟؟؟ به نظر من درسته ک به علایقش بیشتر توجه کنیم البته درصورتی ک خودمونم علاقه داشته باشیم یا بی تفاوت باشیم به اون موضوع ولی اگ مخالف باشیم تو اون موضوع این درست نیست 

آیدی کانال تلگرامی که این مطلبو ازونجا برداشتم رو گذاشتم ک با ذکر منبع باشه 

اقا من هر بار اومدم يه كاري براي شوهرم انجام بدم خوشحال شه دعوامون شد من يكي كه كاري نكنم بهتره

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته. من تقریبا همه اینکارا رو میکنم، همسرم حتی وقتی سرکاره دلش تنگ میشه.

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731
من فقط نظرم اینه زنم ادمه افریده نشده ک همیشه بخواد مرد رو راضی نگه داره مردی هم ک وابسته نیس بجای ف ...

عزیزم منم اینو نگفتم ک فقط واسه مرد باشه گفتم علایق مشترک و یا علایقی ک خانوم نظر خاصی نسبت بهش نداره

وگرنه اونایی ک مخالفه ک اصلا

من هرطور دوست داشته باشم زندگی میکنم

سعی در وابسته کردم همسرم ندارم

چون نیازی ندارم که همسرم بهم وابسته باشه

اگر غذای مورد علاقه شو درست کنم، چون دوستش دارم

همسرم هم اگر خودش خوب باشه، باهام همراهه

اگر بد باشه، و قراره بره به زور و باج دادن و وابسته کردن نگهش نمیدارم، همون بهتر که زودتر بره

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

فکر میکنم وقتی که بهش احترام بزاری و حتی گاهی اوقات سر یکسری بحث ها کوتاه بیای خودشون کم کم متوجه صبر و مهربانی شما میشن

و دومین نکته اینکه مثل نظرات دوستان دیگر ک گفتن شیطنت های زندگی شیرینه پس همیشه شیطنت داشتن و پاکیزگی و نظم و...باعث وابستگی اونها میشه و وقتی حتی خدای نکرده بخوان قیاسی با کسان دیگه انجام بدن شما از همه بهتری