2733
2739

سلام خانوما،من ده روزه حدودا زایمان کردم بچمم زود دنیا اومد تو دستگاهه،روز اول که اصلا شیرم نیومد از روز بعدی به سختی وقطره قطره الانم همینطور با شیردوش برقی که میدوشم ۳،۴ سیسی نهایتا میشه!اونم به بدبختی میاد...خوااااهشا اگر کسی میتونه کمکم کنه؟؟چیکار کنم؟؟نه تب شیر کردم نه اصلا سینم سنگین میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه تاکی باید دستگاه باشه؟بچه ات ک مِک بزنه شیرت روان میشه میاد

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....

زیره سبز پودر کن با کره محلی و ارد وشکر کاچی درست کن.مایعات زیاد بخور.شربت خاکشیر وتخم شربتی.اب هویج اب طالبی.گرمک.وقتی بچ ات مک بزنه میاد.

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
2738

فقط اصلا به خودت فشار نیار که حتما شیر مادر بهشبدی،بخدا دختر من با شیر خشک سرحالتر و شادابتر شد و ریفلاکس معده ش خفیفتر شد

و یه نکته ی دیگه ،بعد از دوش آب گرم بدوش شیرت رو 

و اینکه همش بچه رو نگاه کن اگر میذارن بری پیشش ،نگاه که میکنی شیر زیاد میشه از روی غریزه

...

هرچه بچه بیشتر شیربخوره شیرت بیشتر میشه من بعداز دوسال هنوز سینه هام سریز میشد   ب سختی خشک شد مایعات هم بخوری خیلی خوبه 

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....

اول پودر گالاكتومد بگير و كپسول شيرافزاي گل دارو

بعدش قرص كلسيم بخور صبح ها يكي.

چاي كمرنگ و مايعات فراوون.

آبگوشت سوپ مرغ

پاپكورن.فندق و بادام خام

دلستر

سبزبجات جز تره و جعفري و نعناع

كاهو خرد شده و رنده هويج با يه قاشق روغن زيتون عاليه با هر وعده 😍 عاليه

آب هويج و سيب

كاچي بازم يادم بياد مينويسم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2706