2737
2734

سلام خوشگلا دلم براتون تنگ شده بود.از حال و احوال این روزاتون بگید یه کم😅 من که هشت روزه دخترم بدنیا اومده اومدم خونه مامانم دیروز رفتم بخیه هامو کشیدم. از روز دوم زایمانم به راه افتادم ولی دو سه روزه که دیگه تقریبا خودم همه کارای بچه رو میکنم حتی پیپیشو خودم میشورم😅 اینم بگم 22 سالمه هیچی از بچه داری نمیدونستما.فردا جوجمونو حموم میکنیم و به امید خدا میرم سر خونه خودم😍😍دلم یه ذرهههه شده😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم مبارک باشه.من یکساله زایمان کردم.پوستم کنده شده.کاش بچه ات اروم باشه وخوب بخوابه.من که ازبیخوابی وخستگی در عذابم

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
2728
به سلامتی عزیزم. روزای قشنگی در انتظارته😍 نگم برات که چه حسیه اولین باری که بهش شیر میدی😍😍

الهی عزیزم مرسی قربونت😍🙏❤❤

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
2740
طبیعی بودم عزیزم. بدون درد رفتم بیمارستان بهم آمپول زدن دوازده ساعت صبر کردیم ولی دهانه رحمم اصلا با ...

خوش به حالت کاش نی نی منم زودتر به دنیا بیاد 😅

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
سلام عزیزم مبارک باشه.من یکساله زایمان کردم.پوستم کنده شده.کاش بچه ات اروم باشه وخوب بخوابه.من که از ...

ممنونم گلم. والا روزا همش خوابه ولی شبا تا صبح بیداره و منم باهاش بیدارم... همه میگن بخاطر چله اینجوریه!!! یعنی دلمو خوش کردم که بعد از چهل شبش دیگه درست شه این اوضاع! 

ممنونم گلم. والا روزا همش خوابه ولی شبا تا صبح بیداره و منم باهاش بیدارم... همه میگن بخاطر چله اینجو ...

والا ازمن از روز اول نه روز خوابیدنه شب.بعدم که شبا مثلامیخوابید نیم ساعت نشده بیداربود.خلاصه که یکساله پوستم کنده شده.ازبچه وزندگی سیرشدم

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
مبارکه قدمش عزیزم 😍 از تجربه زایمانت میگی 

ممنونم گلم. من توی چهل و یک هفته بودم و هیچ علائمی از زایمان نداشتم. تا اینکه دکتر گفت دیگه بیشتر از این خطرناکه بچه تو شکمت بمونه باید بری بیمارستان که با آمپول زایمانتو شروع کنیم. سیزدهم شب رفتم بیمارستان بستری شدم. ساعت دوازده بهم آمپولو زدن، از ساعت شیش صبح انقباصاتم شروع شد ولی خیلی خفیف بود و فاصله ی دردام خیلی زیاد بود. دکترم اومد معاینه کرد گفت دهانه رحمت اصلا باز نشده اینجوری پیش بره تا 24 ساعت دیگه هم زایمان نمیکنی. بعد چون 41 هفته هم بودم خطرناک بود ممکن بود بچه مدفوعشو بخوره واسه همین زود بردن تو اتاق زایمان و توی بیست دقه فسقلیو از شکمم کشیدن بیرون😍😍

خوش به حالت کاش نی نی منم زودتر به دنیا بیاد 😅

وای اینجوری نگو دختر. ایشالا به موقع به دنیا بیاد😍 والا من با اینکه تا 41 هفته صبر کردم دخترم انقد ریزه که دو سه روز اول میترسیدم بغلش کنم. حالا چه برسه به بچه هایی که زودتر بدنیا میان😅 ایشالا به وقتش صحیح و سلامت زایمان میکنی😍

2706