2737
2734
عنوان

مذهبیای خوش صحبت بیاین دور هم حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1400 بازدید | 173 پست

عزیزم خواهش میکنم این افکار شیطانی رو با خواندن قرآن دور کن الان همه مردم ایران تو زندگیمون به معجزه نیاز دارن

شما خانوم معتقدی هستی خواهش میکنم سعی کن از امتحان زندگیت سربلند بیرون بیای و پیش خدا شرمنده نشی

من در جریان زندگی و شرایط شما نیستم اما مثلاً چرا خودکشی طلاق بگیر و خیلی راه های دیگه از خدا کمک بخواه فقط خودش.....

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم فایل های صوتیش رو ازکجا تهیه کردی من تاقسمت ۱۴گوش دادم شدیداً دنبال بقیشم

کانال تلگرامشو دارم

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
2731
صبر کن . پاداششو میگیری . به همسرمم گفتم برات دعا کنن خوب میشه همه چی ان شاالله

لطف کردی عزیزم

بخدا فقط منتظر ی نشونه م ک حالم عوض بشه

من ادم ناشکری نیستم

میدونم قتل نفس چ گناه بزرگیه

میدونم بعد خودکشی آمرزشی در کار نیست چون فرصتی برای توبه نیست

من این چیزا رو میدونم ولی کم آوردم

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
2738
اینترنتیش چجوریه؟ 

میزنی 0940.ir وارد سایت شدی ثبت نام میکنی  همون موقع هم میتونی سوال کنی کارشناس احکام مشاوره اعتقادی اخلاقی همه چی دارهاز صبح تا شب پاسخگو هستم حتی ماه رمضون 24 ساعته بودن

خدایا شکرت😙