2737
2734
عزیزم بین 7 تا 14 روز بعدش پری میاد اما اگه یه هفته از تاریخ پریودت گذشت و نیومد یه تست بکن
ایشالا که زودی پری میاد و خیالت راحت میشه
خداوندا خداوندا قرارم باش یارم باش جهان تاریکی محض است می ترسم کنارم باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیز دلم اصلا نگران نباش من در طول چند سال ازدواجم تا حالا چهار یا پنج بار از روش اورژانسی استفاده کردم هیچ وقت هم بعدش پریود نشدم نی نی دار هم نشدم نگران نباش
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
خانم خوشگله منم مثل شما استرسی هستم اصلا استرس نداشته باش استرس خودش یه عامل مهم تو تاخیر پریوده بذار موعد پریودت بشه ایشالا خودش سروقت میاد این قرصهای اورژانسی تو بیشتر موارد جواب میدن به دلت بد راه نده ایشالا خود پری بی دردسر و به موقع میاد
من از بس استرس داشتم که سه بار بعد تاخیر پریود آز خون دادم ووقتی جواب آز رو گرفتم که منفی بود فرداش پریود شدم واسه همیم میگم سعی کن استرس نداشته باشی
خداوندا خداوندا قرارم باش یارم باش جهان تاریکی محض است می ترسم کنارم باش
2738
اصولا بعد از مصرف این قرصها پریود چند روزی از تاریخی که باید بیاد دیرتر میاد برا من که اینجوری بوده.هرچی هم فکر کنی بهش دیرتر می شه.اگه دقیق مصرف کرده باشی تا 90 درصد حامله نمی شی
سلام منو١٣اردیبهشت. نزدیکی مشکوک داشتم و قرص اوسسیز خوردم و ١٩اردیبهشت خون ریزی کردم اما باز ٢٧اردیبهشت باز همون بلا سرم اومد و قرص لونژیل خوردم میخوام بدونم باز عمل میکنه ٤روز گذشته اما پری نشدم توروخدا کمکم کنید
2706