2733
2739
عنوان

با بچه های یک تا دوساله چه میکنید؟

362 بازدید | 50 پست

دخترم خیلی شیطونه. چطور میتونم سرگرمش کنم که آتیش نسوزونه؟ هر اسباب بازی براش میخرم فقط ۵ دقیقه باهاش بازی میکنه. کارش بهم ریختن کمدا و کابینتاس. واقعا کلافه شدم یه دقیقه آروم و قرار نداره. وقتی میام باهاش توپ بازی کنم یا بازی دیگه هیچ علاقه ای نداره. 

یا رفیق من لا رفیق له 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تووانباری زندانیش میکنم😬

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
2728

مدارا ميكنم خواهرم مدارا.با اسباب بازي كه بازي ميكنه ولي كابيتت و خونه رم قشنگ بهم ميريزه.صبحا ميارم خونه مامان با پدر مادرم بازي ميكنه تو يه كوچه ايم.هفته اي يبارم ميبرمش باغمون.ولي غذا و خوابش اذيتم ميكنه واقعا

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2740

من کابینت هارو با جوراب بستم فقط یه کابینت براش گذاشتم وسایل پلاستیکی گذاشتم همون و به هم میریزه

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...

یکی ی سالش یکی دوسالش 

باهم کابینتارو میریزن بیرون .یخچالو باز میکنن میشینن توش .میرن شیر ابارو باز میکنن.گلارو خراب میکنن 

منم تو گوشیم 😁

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ

منم همین مشکلات رو داشتم کابینت هارو با پارچه یا با کش بستم ک دیگه سر اونا نره....

کلا ب اسباب بازی علاقه نداره فقط عاشق ابزار بزرگترهاست مثلا ماشین ریش تراشی قیچی لباسشویی و.....

این کاربری دست دو نفره...یکیش دوستم zara مجرد و علاف و بیکار🤣🤣🤣🤣.......یکی هم صاحب پروفایل.....قشنگ از نوع تاپیک ها مشخصه کی چی پرسیده😁
2706