2737
2734
عنوان

امروز صبح وقت عمل بيني داشتم ولي😢

230 بازدید | 11 پست

ديروز بعداظهر مادرم و شوهرم منصرفم كردن رفتم لباس پوشيدم و اومدم كه برم ديدم چشمهاشون قرمزه و كلي داد و بيداد كه نرو شوهرم ميگفت من ترا اينجوري دوست دارم مامانم باز ميگفت اينجا عمل نكن بريم تهران خودم پولش رو ميدم (من شهرستانم)خلاصه گفتم باشه ولي امروز خيلي حالم بده😢😢😢

تو كف ني ني سايتي هاي كه  از دم همه از جاري سرن موندم  بعد يافتم جاري هاشون تو خيابونن  😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه خیلی بینی تون زشته؟؟؟

اگر صرفا جهت چشم و هم چشمی و .... است ، نکنین پشیمون میشین

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2728

ببینیم عکس بینیتو

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
مگه خیلی بینی تون زشته؟؟؟ اگر صرفا جهت چشم و هم چشمی و .... است ، نکنین پشیمون میشین

راستش بد كه بده ولي وقتي روش زوم بشم يه كوچولو افتادگي داره و يه قوز خفيف

تو كف ني ني سايتي هاي كه  از دم همه از جاري سرن موندم  بعد يافتم جاري هاشون تو خيابونن  😂
اول از همه قدر شوهرتو بدون که خیلی خوبه اینجوری گفته و اینقدر به فکرته

اره ميترسيد چيزيم بشه تو اتاق عمل

2740
راستش بد كه بده ولي وقتي روش زوم بشم يه كوچولو افتادگي داره و يه قوز خفيف

اگر به ترکیب صورتتون میاد بیخیال عمل و عوارضش

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
باید عکس بدی 😡من بت میگم قشنگه یا زشت قول میدم راستشو بگم 🙄

باشه فقط قول بده الكي نگي خوبه شب ميام ميزارم