2733
2739
عنوان

پرده گوش کمک توروخدا

3284 بازدید | 29 پست

چن ساعت پیش دخترم گوش پاک محکم کرد توگوشم طفلی خودشم ترسید من حواسم نبود سرش دادکشیدم بمیرم براش 

الان از اون موقع گوشم درد میکنه سکسکه یا عطسه میکنم درد میگیره یه جوری هم سنگین شدم یعنی پرده گوشم آسیب دیده 

💖💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من چند ماه پیش گوش پاک کن توی گوشم بود دختر کوچولوم اومد بغلم کنه دستش خود بهش و فرو رفت توی گوشم و پرده اش رو پاره کرد و به اندازه یه کف دست خونریزی و کلی درد

دکتر رفتم گفت کاری نمیخواد انجام بدی پارگی های کوچک کمتر از یک چهارم سطح پرده خود به خود ترمیم میشن

نگران نباشید ان‌شاءالله چیزی نشده فردا برید پیش یه پزشک عمومی معاینه کنه پارگی پرده گوش ۸ونریزی دا ...

مرکز بهداشت میتونم برم چون اینجا دکتر عمومی ها پنج شنبه ها نیستن ❤

💖💙
2740
من چند ماه پیش گوش پاک کن توی گوشم بود دختر کوچولوم اومد بغلم کنه دستش خود بهش و فرو رفت توی گوشم و ...

واقعا پرده گوش ترمیم میشه

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘

اوایل کمی درد داشتم و تیر میکشید

در ضمن دکتر گفت وقت حموم رفتن حتما پنبه ی وازلینی داخل کوش و پلاستیک روی گوشم بکشم تا آب داخلش نره تا وقتی که خوب میشه

بعد از حدود دو ماه کامل خوب شد خدارو شکر

ن بابا پاره نشده انشالله منم بعضی وقتا گوش پاککن فرو میره تو گوشم اینجوری میشم مخصوصا موقع عطسه تا چندروز همینطوریه

لاحول ولا قوة الا بالله هو العلي العظيم🧿♥️

[QUOTE=140745212]عزيزم خيلي خيلي مراقب باش بههيچ عنوان آب نره داخل گوشت به هيچ عنوان باد كولر هم اصلأ نخوره[/QUOTوای من الان کولر داره کارمیکنه چیزی بزارم داخل گوشم ؟

💖💙
2706