2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی اپیدورال در اهواز

| مشاهده متن کامل بحث + 2063 بازدید | 46 پست
من شنیدم اگر متخصص کارش رو خوب انجام بده وقفه ای ایجاد نمیشه .چون میگن اگر نتونی زور بزنی روند طول م ...

من که خیلییی راضیم

چشم ها او را نمی بینند، اما او همه ی چشم ها را می بیند. انعام آیه 103

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیمارستان مهر چه امکاناتی داره واسه زایمان طبیعی؟

فقط یادمه اونموقع که من درد داشتم گفتن یکی دیگه تو وان اب گرمه بذار اون تموم شه تو رو میبریم اون قبل من اومده بوده من  سریع به دنیا اومد دخترم به اب گرم نکشید بقیشو حواسم نبود اصلا تو حال خودم نبودم.البته من دکترم افسانه گرمسیری بود خیلی دکتر خوبی بود خدا خیرش بده من اصلا برش نخوردم دکترم گفت تمام سعیمو کردم برش نزنم برات فقط بخیه زیبایی زد برام

2731
مال من که طولانی نشد، من ساعت 7 صبح با درد خیلی کم رفتم بیمارستان ساعت 11 و نیم زایمان کردم.

خوشبحالت،ایشالا برا منم همینجوری باشه

راستی من دوتا بچه زایمان کردم،نشستم خونه تا دردام حسابی زیاد شد بعد رفتم بیمارستان و حدود یه ساعت کمتر زایمان کردم،برا اپیدورال باید زودتر برم بنظرت؟

فقط یادمه اونموقع که من درد داشتم گفتن یکی دیگه تو وان اب گرمه بذار اون تموم شه تو رو میبریم اون قبل ...

عه چه جالب نمیدونستم میشه برش نخوره و اکه قراره بخیه بخوره فقط برای زیبایی باشه

بعد یعنی دوتا زائو رو ممکنه تو یه اب بفرستن در زمانهای جدا؟اب رو تعویض نمیکنن و ضدعفونی ؟اونم تو این وضعیت کرونا؟

2740
اخه عزیزم الان بیمارستان خصوصی ها اهواز سزازین هم انجام میدن هم قیمت طبیعی خب اکثرا میرن سز میکنن &n ...

با امکانات الان و برخورد پرسنل بیمارستان بایدم خیلیا بترسن حق دارن والا

اگه پرینت خوب باشه برش نمیخوری یا خیلی کم برش میخوری یه ورزش هایی هست برای نرم کردنش ولی من اتجام ندادم 

خوشبحالت،ایشالا برا منم همینجوری باشه راستی من دوتا بچه زایمان کردم،نشستم خونه تا دردام حسابی زیاد ...

قبلش با بیمارستان هماهنگ کن که اپیدورال میخوای چون اونا باید به متخصص بیهوشی اطلاع بدن

چشم ها او را نمی بینند، اما او همه ی چشم ها را می بیند. انعام آیه 103
ببخشید شما چی شدین اپیدورال انجام دادین تو رو خدا جواب بدین اسی شدیدا نیاز همفکری دارم

من انجام ندادم‌عزیزم .ولی شنیدم بعضی از دکترا تو اهواز انجام میدن ‌.فکر میکنم از بیمارستانها بپرسی اونا میدونن کدوم دکترا انجام میدن

من انجام ندادم‌عزیزم .ولی شنیدم بعضی از دکترا تو اهواز انجام میدن ‌.فکر میکنم از بیمارستانها بپرسی ا ...

ممنون عزیزم مرسی.پس چطوری زایمان کردین خوب بود زایمانتون راضی بودین؟

دلسوز زنی هستم که حتی زنانه ترین احکامش را هم مردان می نویسند
2706