2733
2734
عنوان

سود دست جمعی

102 بازدید | 7 پست

سلام دوستان

توی این دوره که همه چی داره گرون میشه 

و دیگه دخلمون به خرجمون نمیرسه 

ما یه گروهیم که خرید و فروش های بورس خودمون رو تو گروه گزاشتیم خدارو شکر حتی توی این بازار منفی سهم هامون رشد میکنه

نمونش گکوثر که از اول خرداد تو بازار منفی 70 درصد اومده بالا یا زشگزا که از 27 اردیبهشت 50 درصد مثبت خورده

این لینک گروهمون بیاین باهم سود کنیم و بعد سود برامون فقط دعای خیر کنید همین 

@irstockexchange

تلگرامه

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی باهم یه چیزو میخرید ومیفروشید

دقیقا ما خودمون یه 10 نفریم که کلا 4 تا سهم باهم میخریم یه 100 تا 200 درصد سود میگیریم از سهم بعد میفروشیم میریم سراغ سهم دیگه

گروهمون الان 7هزار نفره 

2731
بعله تلگرامه

به درد اونایی ک بلد نیستن میخوره 

من می‌خوام تازه یاد بگیرم 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
به درد اونایی ک بلد نیستن میخوره  من می‌خوام تازه یاد بگیرم

شما میخواین یاد بگیرین سایت فراچارت برین اونجا یاد بگیرینرایگان

گروه ما رو هم عضو شین که سهم هایی که معرفی میکنیم رو بررسی کنید بفهمین چرا معرفی کردیم

شما میخواین یاد بگیرین سایت فراچارت برین اونجا یاد بگیرینرایگان گروه ما رو هم عضو شین که سهم هایی ک ...

اوکی 

ممنون 

2740