2737
2734
عنوان

عفونت ادراری

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 76 پست
ی سال دکتر به من دوز پایین انتی بیوتیک داده بود که بعد هر نزدیکی بخورم 

سلام رز گل جان چطوری عزیزم، من سوزش دارم کم وزیاد میشه گفتم دوباره این هفته یه کشت بدم و سونو کلیه ومثانه بشم،احتمال دوباره باید بعد از هر نزدیکی انتی بیوتیک بخوری مثل من

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲
وای اره مال منم کم و زیاد میشه اگه اب کمتر خورده باشم بیشتر تکرر و سوزش دارم دارم انتی بیوتیک های قو ...

وقتی عفونت نداری چرا انتی بیوتیک بخوری ،مقاومت میاره،، دکتر داد؟

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما ازمایش دادید عفونت داشتید که انتی بیوتیک میخورید؟

قبلا اره من ادرار خون شد بستری شدم ،سبستوسکوپی شدم همه مراحل رفتم ،الان برا اینکه بر نگرده باید بعد هر نزدیکی یکی انتی بیوتیک بخورم

2728
پس مشکل شما اسونتره و با انتی بیوتیک حل میشه دیگه خداروشکر

والله هفته ای دوتا میخورم اما سوزش ادرار کم بیش دارم و گاهی هم درد زیر شکم ،خسته شدم از این مشکل دوست دارم زندگی عادی کنم

والله هفته ای دوتا میخورم اما سوزش ادرار کم بیش دارم و گاهی هم درد زیر شکم ،خسته شدم از این مشکل دوس ...

من خودم بعد عفونت ادراری اینطوری شدم نمیدونم علایم سیستیت بینابینی رو میدونید و دارید یا نه اما وقتی هیچ عفونتی نباشه و علایم برای بیش از شیش ماه پایدار باشه سیستیت بینابینی هست من الان فقط با مکمل کندروییتین سولفات وگلوکزامین سولفات ماسون و طب سوزنی و پروبیوتیک ها خوب شدم

من خودم بعد عفونت ادراری اینطوری شدم نمیدونم علایم سیستیت بینابینی رو میدونید و دارید یا نه اما وقتی ...

واقعا من اصلا اینا رو استفاده نکردم غیر از لاکتوفم ،اقدام به بارداریم ممکن ضرر داشته باشه ؟

2738
واقعا من اصلا اینا رو استفاده نکردم غیر از لاکتوفم ،اقدام به بارداریم ممکن ضرر داشته باشه ؟

فک نمیکنم ولی بنظرم مشورت کنید با دکتر ولی خب من تو اقدام بودم که برا طب سوزنی میرفتم اتفاقا برا اونم خیلی خوب شد 

من خودم بعد عفونت ادراری اینطوری شدم نمیدونم علایم سیستیت بینابینی رو میدونید و دارید یا نه اما وقتی ...

عزیزم این داروها بیشتر غضروف سازه برا مثانه اثرش  بوده؟

عزیزم این داروها بیشتر غضروف سازه برا مثانه اثرش  بوده؟

مکانیسم اثرش خیلی پیچیدس مشابه خارجیش cystoprotek هس تو اینترنت سرچ بزنید میاره تو ایران نیس ولی تقریبا همونه ترکیباتش

سلام رز گل جان چطوری عزیزم، من سوزش دارم کم وزیاد میشه گفتم دوباره این هفته یه کشت بدم و سونو کلیه و ...

چه دارویی بعدنزدیکی میخورید

🧸🧸🧸🧸🧸🧸                                                               
چه دارویی بعدنزدیکی میخورید

سلام من سیستوسکوپی شدم تنگی مجرای ادرار داشتم که خوب شدم فقط تا مدتی بعد از نزدیکی نصف سیپرو فلاکساسیون میخوردم که الان اون نمیخورم

سلام عزیزم خداروشکر ،من یک سال ونیم این مشکل دارم بعد از هرنزدیکی انتی بیوتیک میخورم، عفونت ندارم دی ...

بانو جون شما ۱۸ ماه آنتی خوردی وبعد سیستوسکوپی درسته تواون مدتم بعد رابطه سیپرومیخوردی یانه بعد سیستوسکوپی مثلا چندماه خوردی؟توبارداری تا ماه چندم سفیکسیم خوردی؟من به محض اینکه عفونت واژنم خوب شه میرم ارولوژی منتهی قارچم هیچ جوره خوب نمیش😔😔حتی بعد کلوتریمازول ترشحاتم زردم شده چند وقت پیش روسرامیک خوابیدم والانم تکرر ادرار دارم سوزش ادرارمم انتهای ادرارم میسوزه که احتمال میدم ازهمون عفونت قارچیمه من از هزینه کردن خسته شدن😔😔😔

2706