2737
2734
عنوان

شستشوی بینی بعد عمل

911 بازدید | 8 پست

سلام به همه.من چهار روزه ک عمل کردم و دیروزم تامپونامو کشیدم. و گفتن شروع کنم ب شستن بینی با سرم شستشو.فقط بچها من یادم رفت بپرسم ک روزی چندبار باید شستشو بدم؟شما روزی چندبار انجام میدادین؟ و اینکه بعدش روش چه پمادی میزدین؟مرسی

من دو بار بود بیشترم اگه خوب نمیشد نفس بکشم میزدم پمادم یادم نیست ولی یکی داخل بینی بود یکی هم واسه جای بخیه 

هر چند من که اصلا راضی نیستم انگار نه انگار عمل کردم دقیقا نمیدونم چه کار خاصی انجام داده 

لبخند بزن اینم میگذره ❄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دو بار بود بیشترم اگه خوب نمیشد نفس بکشم میزدم پمادم یادم نیست ولی یکی داخل بینی بود یکی هم واسه ...

وای من پمادو دکتر یادش رفته برام بنویسه.یه پماد چشمی نوشته برام.اصلا نمیدونم باید چیکارکنم.از چیش راضی نیسی؟

وای من پمادو دکتر یادش رفته برام بنویسه.یه پماد چشمی نوشته برام.اصلا نمیدونم باید چیکارکنم.از چیش را ...

این پمادیه که واسه بخیه میزنن پماد چشم هم که واسه داخل بینیه که دکترت برات نوشته دیگه

لبخند بزن اینم میگذره ❄
وای من پمادو دکتر یادش رفته برام بنویسه.یه پماد چشمی نوشته برام.اصلا نمیدونم باید چیکارکنم.از چیش را ...

اینکه همون بینی خودمه😂 قسم میخورم قبلا اصلا پهن نبود 😂 الان قوز نداره ولی پهنه😂

لبخند بزن اینم میگذره ❄
این پمادیه که واسه بخیه میزنن پماد چشم هم که واسه داخل بینیه که دکترت برات نوشته دیگه

اخه همش یه پماد برام نوشته بود.فک کنم جنتیکس بود اسمش.میدونم پماد چشمی بود.پماد دیگه ای ننوشته.حالا من اونو بزنم داخل بینیم؟از خودم یه پماد تتراسایکلین خریدم ک بزنم رو بخیهام:(

2738