2737
2734
عنوان

سرفه ....

172 بازدید | 7 پست

بچه ها من چند روز خونه تکونی میکنم کلا خیلی از وایتکس استفاده میکنم برای حموم دستشویی که اول جرم گیر میریزم می‌شورم بعد هم وایتکس کلا همه کابینت هارو با با آب و ایتکس می‌شورم 

الان دو سه روز هم خودم هم شوهرم هم پسرم گلومون سوزش و خارش داره یه کم هم سرفه میکنیم البته سرفه هامون زیاد نیست ممکنه به خاطر همون وایتکس و مواد شوینده باشه و کلا باید چیکار کنیم

بله بخاطره اوناست..چخبره بابااین همه وایتکس😷😷شیرزیادبخورید

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
شیر رو همینجوری سرد بخوریم جواب میده

اره میشه بنظرم کمی ولرم باشه بهتره..وایتکس زیادی ریه هاروداغون میکنه خیلی کم ازش استفاده کنیدبرای سلامتی خودتون میگم

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
اره میشه بنظرم کمی ولرم باشه بهتره..وایتکس زیادی ریه هاروداغون میکنه خیلی کم ازش استفاده کنیدبرای سل ...

بله راست میگید 

پسرم چرا یه کم سرفه می‌کنه یعنی بخارش هنوز تو خونه هست؟

بله راست میگید  پسرم چرا یه کم سرفه می‌کنه یعنی بخارش هنوز تو خونه هست؟

احتمالا..چندوقتشه؟

2738