2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گلم اگه میخوای لاغر شی و کاهش وزنت موندگار شه و برنگرده رژیم اصولی بگیر ودر کنارش ورزش کن،،این رژیم های آبکی فقط بنیتو میگیرن،من هشتاد و پنج کیلو بودم الا خیلی لاغر شدم

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂
2738
گلم اگه میخوای لاغر شی و کاهش وزنت موندگار شه و برنگرده رژیم اصولی بگیر ودر کنارش ورزش کن،،این رژیم ...

ی لطف میکنی بیای اینجا از راهکار ها و روزهات و کلا رژیمت بگی🌹

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4504292/روز-اول-رژیم-وزن-۱۰۱?postId=140477946

من از دیروز شروع کردم😁

ولی تو تاپیک راحت نیست یه گروه تو واتساپ بزنین

خودم الان تو یه گروهم ولی فعال نیستن😕

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
با چ رژیمی؟میشه توضیح بدین؟

نمیشه بهش گفت رژیم تغذیمو درست کردم جوری که همیشه ادامش بدم،،حجم غذامو کم کردم هروقت گشنگیم برطرف میشد دیگع غذا نمیخوردم مثل قبل تا جایی که جا داشتم نمیخورم،،برنج و نون رو خیلی کم کردم،،فست فود خیلی دوست دارم ولی ماهی یه بار میخورم،،سرخ کردنی هم کم میخورم و خوب روغنشو میگیرم،،شبا غذای سنگین نمیخورم اکثر وقتا میوه و سبزیجات و خیار ماست و.....،،ورزش هم میکنم

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂