2733
2734
❤❤❤❤

سلام خواهر جان صبح بخیر، زیارت قبول انشاالله 🌹🌹🌹

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام به آقا برسون توروخدا دعام کن.

اسمم محدثه است بگو حاجتمو بده😘😘😘

زیارتت قبول گل دختر

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
دلم گرفت برات الهی خوشبخت بشی بحق مادر امام رضا💖

ممنون عزیزم.انشاالله خودتم خوشبخت بشی

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰

میخوام لطف کنی به امام رضا بگی به یه بنده گناهکارِ صدبار توبه شکسته و پشیمون کمک کنی

بگی خودشم از خودش خسته شده از توبه شکستناش،بدخلقیاش،دل اطرافیانو شکستنا،ناشکریا

از خودم خستم.ضامن اهو میشه کمکم کنی یه بار برای همیشه ادم شم درست شم؟

اگه قرار بود اولین ها بهترین باشن، الان ساندیس بهترین بود 😁

😢😢😢خوش به سعادتت

دعام کن گلم لطفا .دعا کن‌تموم شه این فکرا واقعی شه این حسا .موفق شم

زیارتت هم قبول باشه مهربون🌸🌸

💛زتمام‌بودنی ها تو همین ازآن‌من باش که به غیرباتوبودن دلم آرزوندارد💛من مطمئنم موفق میشم وکلی روزای خوب میسازم واسه خودم.میبینم اون روزی رو که لبخند عمیق رولب مامان بابامه وبهم افتخار میکنن😍تنشون سلامت😊خدایا شکرت😊از رویاهات دست نکش💪💪

حاجت روایی ایشون @7869zahra    

شفاء ایشون ...اسمشون المیراست @nazgol_64    

حاجت روایی ایشون @مامان_بزرگ1    

حاجت دل دوستم @قاصدک_خوش_خبرم    

حاجت روایی این دوستم @رهگذرپاییزی    

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
حاجت روایی دوستم @اعتصامی     حاجت دل آجی دوقلوم @عشق،  حاجت دل مامان مهربون س ...

انشالله که همه همه بحق مقام آقا امام رضاعلیه السلام که استارتر میخواد بره حاجت روا بشیم ...سلامتی آقا امام زمان ورفع گرفتاری گرفتارها وشفای همه بیماران 

ممنون از استارتروچمنگل دختر عزیزم 

لطفا برای شادی روح همسرعزیزم یه صلوات بفرستید ان شاءالله درزندگی خوشبخت وسلامت وعاقبت بخیربشین ......الهی آمین 
2706