2752
2734

التماس دعا به اقا بگو پارسال ازش یه چیزی خواستم یکی پای یکی از زندگیم کم شه یکی هم یه نی نی سالم و صالح 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

بخواه که بتونم مادر بشم حسرت بدلم....یه نی نی سالم قسمتم شه😭😭😭😭

میشه با دلای مهربونتون برا مادر شدنم دعا کنید🥰  عالی بودن را برای خودمان همیشه تکرار کنیمتا عالی شویم. ما به هر‌ چه فکر می کنیم ،هرچه می گوییم و هر چه به زبان می آوریمهمان می شویم. پس همواره با خودت تکرار کنهمه چیز عالی است...🌷به ذهن و ضمیر خود عالی بودن را القاء کنید.ذهن ما چیزی را می سازد که می گوییم.افکار ما می تواند یک بیابان خشک رابه گلستانی تبدیل کند.آدم های سالم دنیایی از افکار عالی دارند وذهن خود را خوشحال و سالم نگه می دارند.برای همین همیشه سلامت، شاد ،خونسرد و مهربان هستند💐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه چند تا اسم بگم؟؟؟؟دعا کنید🙏🙏🙏

واسه سلامتی یه خانومی به اسم افسر که بیماری روحی داره

واسه سلامتی آبجی فاطمم و درست شدن زندگیش

واسه عاقبت به خیری و سربه راه شدن داداشم

واسه آرامش و حاجات دل خانوادم

واسه یه خانونی که اسمش خدیجس و سرطان داره و دکترا جوابش کردن

و واسه خودم....زهرام....به امام رضا بگو گنبد طلاییت و حرمت رو از زهرا و آرزوش دریغ نکن...بگو نزار حسرت به دل بمونه

ممنونم ....الهی امام رضا حاجت دل مهربونت رو بده💖

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2731

مگه کرونا نیس دیگه؟؟؟ برا منم میشه دعاکنی شوهرم یه کار عالی پیداکنه که هرماه حقوقشو بدن

خیلی دلم گرفته از خیلیا،انقد دوس دارم منم مث بقیه امضاهای فلسفی و شعرمعر بزارم حافظم یاری نمیکنه برا تقویت حافظه چیزی میدونین بگین براتون صلوات بفرستم😊😊

از اقا بخاه.من خیلی تنهام دارم طلاق میگیرم بتونم همه حق و حقوقمو از اون مرتیکه بگیرم

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
بخواه که بتونم مادر بشم حسرت بدلم....یه نی نی سالم قسمتم شه😭😭😭😭

ایشالا به حق نرگس خاتون مادر صاحب الزمان باردار شی 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

شفاء مریض ایشون @پارکر    

آرامش این دوستم و شادی روح پدرشون @صدفگل    

حاجت روایی دوستم @elahemilany98    

حاجت این دوستم @رزعشق    

@حاجت این دوستم @sayeh6859    

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
ایشالا به حق نرگس خاتون مادر صاحب الزمان باردار شی 

عزیزم ممنونم از دعای قشنگت انشالله ب خواست دلت برسی💐

میشه با دلای مهربونتون برا مادر شدنم دعا کنید🥰  عالی بودن را برای خودمان همیشه تکرار کنیمتا عالی شویم. ما به هر‌ چه فکر می کنیم ،هرچه می گوییم و هر چه به زبان می آوریمهمان می شویم. پس همواره با خودت تکرار کنهمه چیز عالی است...🌷به ذهن و ضمیر خود عالی بودن را القاء کنید.ذهن ما چیزی را می سازد که می گوییم.افکار ما می تواند یک بیابان خشک رابه گلستانی تبدیل کند.آدم های سالم دنیایی از افکار عالی دارند وذهن خود را خوشحال و سالم نگه می دارند.برای همین همیشه سلامت، شاد ،خونسرد و مهربان هستند💐
اینم یهویی با امام رضا..❤❤❤❤

خوش ب سعادتت.موقعی که واسه ماه عسل اومدیم مشهد شب ک دیگه میخاستیم برگردیم منو همسرم دستامونو بردیم بالا گفتیم سال دیگه با بچمون میایم.اما قسمت نشد و بعد دوسال دارم طلاق میگیرم...هی زندگییی

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰