2752
2734
عنوان

شوهرم میگه دوست ندارم،ازت بدم میاد،فقط دارم تحملت میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 10353 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چند بار دیدم همچین تاپیکایی زدی خوب اگه واقعا نمی تونی با مشاور و یا صحبت و یا تغییر در رویه زندگی عوضش کنی تا یه بچه طفل معصوم نیومده تمومش کن
مانی عشق مامان و باباش 7 اردیبهشت چشمای قشنگشو باز کرد
حالا وقتی اینطوری مشکل دارید و هنوز مسایل حل نشده نباید به فکر بچه باشید با هم مشاوره رفتید؟ با بزرگترش مثل پدر یا مادرش حرف زدی؟ با همه همینطوره یا فقط با شما؟
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
آقای ماهشهری شما خودتو ناراحت نکن هر جور راحتی عمل کن سنتی و مدرن نداره مهم اینه که 2 طرف همو خوب بشناسن و به هم احترام بزارن
خدارو شکر که سقط شد؟!! اختیار زندگیتو دست خودت بگیر، ازدواج سنتی دلیل نمیشه که با هر شرایطی با طرف ازدواج کنی وقتی اخلاق بدشو تو دوران عقد دیدی باید به فکر چاره می بودی. حالا اگه سقط نمیشد باری به هر جهت اونو هم وارد این وضعیت می کردی؟
به نظر من دخترایی که می خوان ازدواج کنن خیلی مهمه بدونن رفتار همسر آیندشون با خانواده خودشون چطوره چون کسی که به پدرو مادرش بلده احترام بزاره به همسرشم میزاره
2706