2737
2739
عنوان

خواهرم خیلی بهم گیر میده کمکم کنین

423 بازدید | 24 پست

سلام دوستان

من با یه پسری چن ساله میخرفمو قصدمون ازدواجه خدمتش یه ساله تموم شده و از ماه بعد خودش کارش شروع میکنه خاستگار داشتم هر چقد گف با خواهرت میخوام حرف بزنم خواهرم راضی نشد خواهرم میگه من بااون حرف نمیزنم الان بازم میخاد باخواهرم صحبت کنه نمیدونم چس بگم به خواهرم ک راضی بشه چون مادرم فوت شده مجبوره با خواهرم حرف بزنه )خواهرم متولد 73 هس من 77 و عشقم 76 چیکار کنم بنظرتون خیلی دوس داریم همو😑😑😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با هم به توافق برسید اگه خوبه بیاد با پدرت صحبت کنه . خواهرتو ولش گن

زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
2738
با هم به توافق برسید اگه خوبه بیاد با پدرت صحبت کنه . خواهرتو ولش گن

پدر من زیاد بم توجه نمیکنه مجبوره ک با خواهرم حرف بزنه میخاد حرف بزنه باهاش اجازه بگیره ک چن ماهی کار کنه وبیاد خاستگاری

پدر من زیاد بم توجه نمیکنه مجبوره ک با خواهرم حرف بزنه میخاد حرف بزنه باهاش اجازه بگیره ک چن ماهی کا ...

پدرت ازدواج مجدد کرده یا نه؟

زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
2706